Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Zenith 3. B1 lygis. I k. XI kl. II k. XI–XII kl.
Barthelemy Fabrice, Sousa Sophie, Sperandio Caroline

Vadovėlis tinka besimokantiems prancūzų kalbos moksleiviams (pirma, antra užsienio kalba) ir atitinka B1 kalbos mokėjimo lygį. Komplektą sudaro: vadovėlis su DVD ir transkripcijų bei atsakymų knygele, pratybų sąsiuvinis su atsakymų knygele, mokytojo knyga ir USB raktas interaktyviai lentai, CD paketas ir skaitmeninis vadovėlis ir pratybos individualiam naudojimui. Vadovėlis suskirstytas į šešis skyrius, kurie sudaryti iš keturių pamokų. Vadovėlio gale pateikiama gramatikos paaiškinimai. Vadovėlyje pateikiamos užduotys skirtos vyresniųjų klasių mokinių kalbos gebėjimui (klausymui, skaitymui, kalbėjimui ir rašymui) lavinti. Kiekvienos pamokos leksika ir gramatika pateikiama lentelėse. Skyriaus pabaigoje pateikiama civilizacijos ir pasiruošimui DELF B1 egzaminui užduotys. Vadovėlis iliustruotas spalvotomis nuotraukomis ir piešiniais, kurie padeda suprasti pateikiamą medžiagą. Tekstinė ir vaizdinė medžiaga kelia besimokančiųjų smalsumą, skatina norą pažinti ir mokytis.
Pratybų sąsiuvinis suderintas su vadovėlio medžiaga. Mokytojas gali individualizuoti ir diferencijuoti užduotis pagal besimokančių mokinių poreikius ir gebėjimus. Kiekvieno skyriaus pradžioje pateikiamas to skyriaus žodžių sąrašas (įgarsintas CD) ir tikslai, knygos gale – užduotys pagal video ir žodžių sąrašas. Kiekvienoje pamokoje tobulinamos kalbinės veiklos sritys: kalbėjimas, klausymas, skaitymas ir rašymas.
Mokytojo knygoje pateikiamos metodinės nuorodos, kaip pritaikyti vadovėlio medžiagą įvairių pasiekimo lygių mokiniams, aiškiai išdėstyti kiekvienos pamokos tikslai ir uždaviniai. Duodama patarimų, kaip organizuoti veiklas pamokoje. Knygos pabaigoje pateikiamas testas kiekvienam skyriui ir testų atsakymai.
Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Užsienio kalba (prancūzų)
Klasė
11 klasė
Kalba
Prancūzų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
159
Pirmojo leidimo metai
2013
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9782090386141
Būsena
Kita
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
CLE International/A. Žandario įm. leidykla „Žara“
Leidėjo adresas
Akademijos g. 4, LT-08412 Vilnius
Leidėjo telefonas
8-5 272 9117
Leidėjo svetainė
www.zara.lt
Leidėjo el. paštas
info@zara.lt
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
Zenith-3.pdf