Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Echo junior 1. A1 lygis. III k. XI kl.
Girardet J., Pecheur J.

Vadovėlis puikiai tinka trečiai užsienio kalbai, vyresnių klasių mokiniams pradedantiems mokintis prancūzų kalbą (A1 lygis). Komplektą sudaro: vadovėlis su DVD, pratybų sąsiuvinis, mokytojo knyga, testų sąsiuvinis su CD, CD rinkinys kolektyviniam naudojimui, USB raktas interaktyviai lentai, skaitmeninis vadovėlis individualiam naudojimui. Vadovėlį sudaro įžanginis skyrius ir trys skyriai, susidedantys iš keturių pamokų. Vadovėlio gale pateikiama gramatikos lentelės, klausymo užduočių tekstai, užduočių atsakymai. Mokytojas gali individualizuoti ir diferencijuoti užduotis pagal besimokančių mokinių poreikius ir gebėjimus. Kiekvienoje pamokoje tobulinamos kalbinės veiklos sritys: kalbėjimas, klausymas, skaitymas ir rašymas. Kompaktinėje  plokštelėje pateikiami video (su prancūziškais subtitrais ar be jų) ir audio įrašai.
Mokytojo knygoje pateikiamos metodinės nuorodos, kaip organizuoti pamokos veiklas. Aiškiai išdėstyti kiekvienos pamokos tikslai ir uždaviniai. Pridedamos kopijuojamos užduotys pagal video, pateikiami užduočių atsakymai.
Kiekviena pratybų sąsiuvinio pamoka prasideda prancūziškų žodžių sąrašu. Pateikiamos užduotys labai įvairios.
Testų sąsiuvinyje pateikiami testai po kiekvienos vadovėlio pamokos leidžia patikrinti įgytas kalbines kompetencijas. Gale pateikiami testų atsakymai.
Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Užsienio kalba (prancūzų)
Klasė
11 klasė
Kalba
Prancūzų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
144
Pirmojo leidimo metai
2012
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9782090387186
Būsena
Kita
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
CLE International/A. Žandario įm. leidykla „Žara“
Leidėjo adresas
Akademijos g. 4, LT-08412 Vilnius
Leidėjo telefonas
8-5 272 9117
Leidėjo svetainė
www.zara.lt
Leidėjo el. paštas
info@zara.lt
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
Echo-junior-A1.pdf