Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Soda 2. A2-B1-B2 lygis. I k. X kl. II k. XI–XII kl.
Megre Bruno, Chapiro Lucile, Dupleix Dorothee, Monier Melanie, Mous Nelly

Vadovėlis tinka 10 klasė – pirma užsienio kalba, 11-12 klasės – antra užsienio kalba, A2–B1-B2 lygiai. Komplektą sudaro: vadovėlis su DVD, pratybų sąsiuvinis, mokytojo knyga ir USB raktas interaktyviai lentai. Vadovėlį sudaro šeši skyriai. Vadovėlio gale pateikiama gramatikos taisyklės, kiekvieno skyriaus pagrindinės frazės, DELF egzaminų pavyzdžiai, lentelėje pateikiami nauji žodžiai. Vadovėlio medžiaga sunkėja nuo A2 lygio pradžioje iki B2 lygio vadovėlio pabaigoje.
Pateikiama prie vadovėlio kompaktinė plokštelė taip pat suskirstyta į skyrius. Joje įrašyti vadovėlio ir pratybų klausymo tekstai. Taip pat pateikiama mokytojo knygoje esančių tekstų klausymo užduotys.
Pratybų sąsiuvinis suderintas su vadovėlio medžiaga. Kiekvienas skyrius papildytas puslapiais: civilizacija, įsivertinimui skirtu Portfolio. Pratybų gale pateikiama DELF egzaminų pavyzdžiai, kiekvieno skyriaus žodžių sąrašas (įgarsintas vadovėlio kompaktinėje plokštelėje), užduotys pagal video įrašus. Mokytojas gali individualizuoti ir diferencijuoti užduotis pagal besimokančių mokinių poreikius ir gebėjimus. Kiekvienoje pamokoje tobulinamos kalbinės veiklos sritys: kalbėjimas, klausymas, skaitymas ir rašymas.
Mokytojo knygoje pateikiamos metodinės nuorodos, kaip pritaikyti vadovėlio medžiagą įvairių pasiekimo lygių mokiniams, aiškiai išdėstyti kiekvienos pamokos tikslai ir uždaviniai. Duodama patarimų, kaip organizuoti veiklas pamokoje. Knygos pabaigoje net 61 psl. skiriamas įvairių tipų testams ir jų atsakymams.
Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Užsienio kalba (prancūzų)
Klasė
10 klasė
Kalba
Prancūzų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
127
Pirmojo leidimo metai
2012
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9782090387094
Būsena
Kita
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
CLE International/A. Žandario įm. leidykla „Žara“
Leidėjo adresas
Akademijos g. 4, LT-08412 Vilnius
Leidėjo telefonas
8-5 272 9117
Leidėjo svetainė
www.zara.lt
Leidėjo el. paštas
info@zara.lt
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
Soda-2.pdf