Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Essentiel et plus 3. A2 lygis. I k. VII kl. II k. VII-VIII kl.
Butzbach M., Fache R., Nolla C. M., Castain R. N., Pastor D.-D., Zaldivar I. S.

Vadovėlis su kompaktine plokštele, skirtas 7 klasių mokiniams pirmai užsienio kalbai mokintis arba tretiems-ketvirtiems mokymosi metams besimokantiems antrosios užsienio kalbos (A2 lygis). Vadovėlį sudaro 6 skyriai. Pateikiama medžiaga ir užduotys palaipsniui sunkėja. Kiekvieno skyriaus pabaigoje yra kartojimo užduotys. Vadovėlio gale yra gramatikos ir fonetikos paaiškinimai bei įrašytų tekstų transkripcija. Kompaktinėje plokštelėje įrašytos vadovėlio ir pratybų klausymo užduotys. Pagrindinės vadovėlio tikslas – kalbos gebėjimų (klausymo, kalbėjimo, skaitymo, rašymo) lavinimas.
Vadovėlio medžiagą puikiai papildo pratybų sąsiuvinis. Pateikta medžiaga leidžia mokytojui individualizuoti ir diferencijuoti mokinių užduotis, atsižvelgiant pagal jų gebėjimus.
Mokytojo knygoje (kartu su CD) pateikiamos metodinės nuorodos, kaip pritaikyti vadovėlio medžiagą, aiškiai išdėstyti kiekvieno skyriaus tikslai ir uždaviniai. Kiekvienos pamokos pradžioje pateikiama sumažinta vadovėlio kopija. Duodama patarimų, kaip organizuoti veiklas pamokoje. Pateikiami užduočių atsakymai, įrašų transkripcija. Knygos pabaigoje pateikiami siūlomų projektų aprašai, pratybų kopija su atsakymais. Mokytojo CD pateikiami kiekvieno skyriaus testai (2 variantai) ir jų atsakymai, 95 psl. papildomų užduočių knyga, skirta grupiniams ir individualiam darbui su paaiškinimais ir atsakymais mokytojui.
USB rakte interaktyviai lentai pateikiama vadovėlio ir pratybų medžiaga su papildomomis interaktyviomis užduotimis.
Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Užsienio kalba (prancūzų)
Klasė
7 klasė
Kalba
Prancūzų
Puslapių skaičius
72
Pirmojo leidimo metai
2012
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9782090387919
Būsena
Kita
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
CLE International/A. Žandario įm. leidykla „Žara“
Leidėjo adresas
Akademijos g. 4, LT-08412 Vilnius
Leidėjo telefonas
8-5 272 9117
Leidėjo svetainė
www.zara.lt
Leidėjo el. paštas
info@zara.lt
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
Essentiel-et-plus-3.pdf