Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Beste Freunde A2.2. IX kl. IV m. m.
Georgiakaki Manuela, Graf-Riemann Elisabeth, Schümann Anja, Seuthe Christiane

Vokiečių kalbos vadovėlio Beste Freunde A2.2 komplektas yra skirtas moksleiviams, pasiekusiems A2.1 kalbos mokėjimo lygį pagal Bendruosius Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo metmenis. Jis yra orientuotas į A2 kalbos mokėjimo lygį, todėl yra tinkamas naudoti 9 klasėse, mokant vokiečių kalbos kaip antrosios užsienio kalbos (IV mokymo(si) metai).

Vadovėlio komplektas yra paremtas naujausiais neurodidaktikos tyrimų rezultatais (mokslinė konsultantė habil. dr. Marion Grein, Mainco Johano Gutenbergo universitetas, Vokietija) ir ypač tinka dirbti pagal IDUK (integruoto dalyko ir užsienio kalbos mokymo) metodiką (mokslinė konsultantė Claudia Bartholemy, Losanos universitetas, Šveicarija).

Vadovėlio komplekto medžiaga tinkama ugdyti mokinių bendrąsias kompetencijas bei A2 lygio vokiečių kalbos komunikacines kompetencijas; medžiaga atitinka pagrindinio ugdymo bendrąsias programas, jo turinys ir tematika atitinka moksleivių amžių ir interesų sferą.

Kalbinės komunikacinės kompetencijos ugdomos nuosekliai, komunikacinės intencijos atitinka pagrindinio ugdymo bendrąsias programas.

Vadovėlį sudaro trys moduliai, kiekvieną modulį – 3 skyriai. Kiekvienas modulis yra skirtas vienam vadovėlio veikėjui. Modulio pabaigoje yra krašto pažinimo ir projektinės veiklos darbalapiai, kurie žadina mokinių vaizduotę, skatina domėtis, kurti, moko planuoti, logiškai mąstyti ir projektuoti.

Vadovėlyje yra nuosekliai vystomi mokinio gebėjimai: skaitymas, klausymas, rašymas ir kalbėjimas. Darbo metodika yra įvairi, pagrįsta komunikaciniu kalbos mokymosi stiliumi, skatinanti mokinių kūrybingumą, socialines kompetencijas, bendradarbiavimą, refleksiją.

Mokykloms, turinčioms nešiojamų kompiuterių ar planšečių klases, ypač naudingas skaitmeninis paketas, susidedantis iš interaktyvaus skaitmeninio vadovėlio ir pratybų. Tai leidžia kūrybingai ir šiuolaikiškai dirbti naudojant naująsias IT technologijas.
Daugiau informacijos apie šį vadovėlįAtsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Užsienio kalba (vokiečių)
Klasė
9 klasė
Kalba
Vokiečių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
72
Pirmojo leidimo metai
2015
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9783195010528
Būsena
Kita
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
Hueber
Leidėjo adresas
Nenurodyta
Leidėjo telefonas
Nenurodyta
Leidėjo svetainė
Nenurodyta
Leidėjo el. paštas
Nenurodyta
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
Recenzija_Beste Freunde A2.2.pdf