Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Poptropica English Islands Level 2. II arba III klasė II m. m. A1 lygis
Susannah Malpas

PASKIRTIS:

Vadovėlis Poptropica English Islands Level 2 skirtas ankstyvąjam anglų kalbos mokymui, įvadinis kursas, gali būti naudojamas anglų kaip 1-osios užsienio kalbos mokymuisi pradinio ugdymo pakopos 2 arba 3 klasėje (2-ieji m.m.). Vadovėlis tinkamas ugdyti šio lygio Bendrojoje programoje numatytas anglų kalbos dalyko ir bendrąsias kompetencijas. 

METODINIAI PRINCIPAI:

Vadovėlio didaktiniai principai sudaro sąlygas mokiniams plėtotis anglų kalbos dalyko komunikacines bei bendrąsias kompetencijas. Vadovėlio herojai tampa mokinių draugais ir kviečia kartu patirti nepamirštamus nuotykius salose. Pateikiamos pažintinio mokymosi principo (cognitive approach) užduotys, dainelės, žaidimai, klausymo, vaidinimo užduotys, kurių pagalba mokoma žodyno, kalbinių struktūrų, ugdomas raštingumas, skaitymas, kalbėjimas ir anglų kalbos suvokimas iš klausos. Vadovėlyje naudojama 5P metodika (Presentation; Practice; Production; Personalization; Pronunciation – liet. Pristatymas; Įtvirtinimas; Atgaminimas; Personalizavimas; Tarimas), kas yra ypač veiksminga besimokantiesiems nuo pačių pradmenų. Vadovėlio medžiaga susieta su pasaulinę anglų kalbos skalę (The Global Scale of English) ir leidžia vertinti bei įsivertinti kalbinių įgūdžių pažangą kiekvieno skyriaus pabaigoje. Taip pat, kiekvienas skyrius papildytas tarpkultūrinio lavinimo bei tarpdalykinės integracijos pamoka - „CLIL“. Integruoto užsienio kalbos ir dalyko (CLIL) metodo taikymas padeda ne tik klausymo, skaitymo, kalbos vartojimo ir rašytinio teksto kūrimo įgūdžiams vystyti, bet ir tarpkultūrinei kompetencijai bei tarpdalykinei integracijai ugdyti.

Vadovėlio užduotys leidžia ugdyti mokinių visuomenines – kultūrines kompetencijas. Autoriai taiko interaktyvumo, vizualizacijos, mišraus mokymo/si ir žaismingumo principus, o skaitmeniniai vadovėlio priedai (Online World; Tropical Island ir interaktyvios lentos programa Active Teach) suteikia galimybę mokytojui bei mokiniams pažinti 21-ojo amžiaus interaktyvius mokymo/si metodus ir maksimaliai panaudoti motyvaciją skatinančias naująsias technologijas mokymo/si procese.

SANDARA:

Vadovėlio komplektą sudaro šios dalys:

  • Mokinio knyga sudaryta iš įvadinio skyriaus, 8 skyrių, apimančių įvairias temas ir gebėjimus (10 pamokų kiekviename skyriuje, 1-6 pamokos skirtos naujos medžiagos pristatymui, įtvirtinimui, atgaminimui; 7 pamoka – kito bendrojo dalyko integruotas mokymasis; 8-10 - medžiagos personalizavimas ir kartojimas), baigiamojo skyriaus, 3 švenčių skyrių, lapų skirtų kūrybinei veiklai bei 5 lapų lipdukų kolekcijos.
  • Prisijungimo kodas prie interaktyvaus anglų kalbos mokymosi žaidimo Online World.
  • Pratybų knyga (Activity book) su interaktyvią žodyno programėle.
  • Mokytojo knyga su testais, metodinėmis rekomendacijomis, paaiškinimais ir patarimais, kaip naudotis visais vadovėlio komponentais, kaip efektyviai derinti spausdintą ir skaitmeninę mokymo/si medžiagą. Mokytojo prisijungimo kodas prie interaktyvios platformos suteikia galimybę kartu su mokiniais atlikti interaktyvias užduotis, stebėti bei kontroliuoti mokinių pažangą, išduoti pažangos sertifikatą kurso pabaigoje.
  • Audio CD bei DVD apima visas Mokinio knygoje esančias audio užduotis bei 4 videoepizodus. Įrašų tekstai (transkripcijos) pateikiami mokytojo knygoje.
  • Interaktyvios lentos programa (Active Teach)– vadovėlio skaitmeninė medžiaga.
  • Žodyno kortelės – žodyno mokymui skirti 62 paveikslėliai.
  • Pasakojimų kortelės - A4 formato kortelės su papildomais garso takeliais., naudojamos istorijų atpasakojimui. Patarimai kaip naudoti korteles, pateikiami Mokytojo knygoje.
  • 3 Plakatai skirti žaidimams klasėje.

 

Poptropica English Islands  Level 2 yra antroji dalis iš keturių vadovėlių serijos.
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Užsienio kalba (anglų)
Klasė
2 klasė
Kalba
Anglų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
127
Pirmojo leidimo metai
2017
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9781292198323
Būsena
Kita
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
Pearson Central Europe atstovybė Baltijos regionui
Leidėjo adresas
Lačplesa iela 87/310 kab., Riga, LV-1011 Latvia
Leidėjo telefonas
+371 26514047
Leidėjo svetainė
www.pearson.lt
Leidėjo el. paštas
iveta.vitola@pearson.com
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
poptropica-english-islands-2-recenzija