Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Gold experience C1 XII klasė XI m. m. C1 lygis
Elaine Boyd, Lynda Edwards

Vadovėlis orientuotas į C1 kalbos mokėjimo lygį, todėl gali būti naudojamas  vidurinio ugdymo pakopoje (12 klasėje) su labiau pažengusiais moksleiviais. Vadovėlis tinkamas siekiant įtvirtinti C1 lygio žinias ir gebėjimus bei rengtis anglų kalbos brandos egzaminui ir kalbėjimo įskaitai.

Gold Experience tai aštuonių dalių kursas nuo A1 iki C1 lygio, kuris sudaro sąlygas palaipsniui plėtotis anglų kalbos lingvistinę kompetencijas.  Šiuo kurso metu, kalbiniai gebėjimai (kalbėjimas, rašymas, skaitymas, klausymas) ir lingvistinis supratimas ugdomi integruotai. Power up ir Speak up vadovėlio skyriai stimuliuoja besimokančiųjų kritinį mąstymą ir savarankiškos nuomonės raišką, socialinę kompetenciją. Switch on, Grammar vox-pops, Projects skyriai ugdo pasaulio pažinimo, pilietiškumo, partnerystės, bendradarbiavimo įgūdžius ir padeda formuoti vertybinius nuostatus.

Vadovėlio skyriai Explore, Exam tips, Independent learning, Review unit apimantys pasirengimą egzaminui, padeda mokiniams ugdytis mokymosi mokytis bei strateginę kompetenciją. Vadovėlyje pateikiamas gramatikos sąvadas, kuriuo mokiniai gali naudotis atlikdami įvairių tipų užduotis. Taip pat pateikiamas rašymo sąvadas, kuriame mokoma analizuoti įvairių tipų tekstus, jų turinį, retorinę struktūrą, kalbinę raišką bei vertinti mokinių sukurtus tekstus pagal detalius kriterijus. Apibendrinta standartinio egzamino specifikacija apima ne tik testo užduočių turinį ir formą, bet ir užduočių atlikimo strategijas, kurias mokiniai gali  taikyti atlikdami testus.

Gold Experienece tai naujoviškas, bet aukščiausio lygio anglų kalbos mokymo profesionalų sukurtas, patikimas būdas sėkmingai pasiruošti valstybiniam arba tarptautiniam anglų kalbos brandos egzaminui.

SANDARA:

Vadovėlio komplektą sudaro šios dalys:

  • Mokinio knyga – integruoti mokomosios medžiagos komplektai, pažangos testai, teorinės medžiagos sąvadas su pratimais bei egzamino laikymo strategijų gairės. 10 praktinių skyrių apima kalbinius gebėjimus bei gramatines ir leksines žinias. Testai padeda išbandyti tipines B1 lygio egzaminų užduotis. Gramatikos sąvade pateikiamos taisyklės, pavyzdžiai, atkreipiamas dėmesys į būdingiausias mokinių klaidas. Rašymo medžiagos sąvade pateikiami įvairių tekstų tipų modeliai, rašytinio teksto vertinimo kriterijai bei mokinių atsakymų pavyzdžiai su komentarais. Vadovėlyje taip pat pateikiamos kalbėjimo įskaitos pavyzdinės užduotys.
  • „Online Practice“ kodas – mokinio knygos priedas, skirtas prisijungimui prie internetinės savarankiško mokymosi platformos, kurioje yra garso ir vaizdo įrašai, interaktyvios užduotys, žodyno, gramatikos, klausymo, rašymo, kalbos vartojimo, tarimo lavinimo pratimai, egzaminų užduočių pavyzdžiai. Platformoje automatiškai vertinamos atliktos užduotys ir individualiai analizuojama besimokančiųjų pažanga.
  • Pratybų knyga mokiniui (Workbook) – išsamus vadovėlio priedas, papildomi vartosenos pavyzdžiai, pratimai ir testai.
  • Mokytojo knyga su prisijungimo kodu prie metodinės medžiagos banko internete. Metodinės rekomendacijos, paaiškinimai ir patarimai, kaip naudotis visais vadovėlio komponentais, kaip efektyviai derinti spausdintą ir skaitmeninę mokymo/si medžiagą. Platformoje yra testai, testų atsakymai, papildomos užduotys, gramatikos prezentacijos, audio užduočių santraukos.Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Užsienio kalba (anglų)
Klasė
12 klasė
Kalba
Anglų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
191
Pirmojo leidimo metai
2018
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9781292195056
Būsena
Kita
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
Pearson Central Europe atstovybė Baltijos regionui
Leidėjo adresas
Lačplesa iela 87/310 kab., Riga, LV-1011 Latvia
Leidėjo telefonas
+371 26514047
Leidėjo svetainė
www.pearson.lt
Leidėjo el. paštas
iveta.vitola@pearson.com
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
gold-experience-c1-recenzija