Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Ekonomika. 1 d. XI–XII kl.
Poškienė Danutė, Railienė Ginta, Keršys Marijus

D. Poškienė, M. Keršys, G. Railienė. „Ekonomika XI–XII klasėms. 1 dalis“. ANOTACIJA. Tai gyvenimiškas ekonomikos vadovėlis, kuriame pirmenybė teikiama ne teorijai, o praktikai. Vadovėlio autoriai – Danutė Poškienė, Ginta Railienė ir Marijus Keršys – siekia mokiniams padėti suvokti, atrasti, mąstyti analizuoti, taikyti žinias, suprasti, kad ne visada egzistuoja vienintelis atsakymas. Mokiniai kviečiami diskutuoti, nagrinėti įvairias situacijas, skatinami reikšti ir apginti savo nuomonę, analizuoti ekonominius įvykius, daryti išvadas ir priimti sprendimus. Vadovėlyje mokoma ekonominio mąstymo būdo, nagrinėjamas nematomos rankos veikimas, aiškinama, kaip suklestėti rinkos ekonomikoje ir kokiais principais tvarkomas verslas, įgytas žinias siūloma įtvirtinti sprendžiant testus ir įvairias užduotis.

Ekonomikos mokymo priemonės XI–XII klasėms: vadovėlis (I ir II dalys), skaitmeninė vadovėlio versija, mokytojo knyga, ekonomikos mokytojo knyga su nemokama dalinama medžiaga internete http://eko.vadoveliai.lt.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Socialinis ugdymas
Dalykas
Ekonomika
Klasė
11 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Pirmojo leidimo metai
2006
Leidimas
Naujas (pirmasis)
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
BĮ UAB TEV
Leidėjo adresas
Mokslininkų g. 2a, LT-08412 Vilnius
Leidėjo telefonas
(8 5) 272 9318
Leidėjo svetainė
www.tev.lt
Leidėjo el. paštas
tev@tev.lt
MOBIS failas
VAD0000002234.2709