Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

V dobrij put. A 1.2. Rusų kalba. 2-oji kn. III m. m. (serija „Šok“)
Brazauskienė Jelena, Bučienė Danguolė

Vadovėlis „? ?????? ????!“ A 1.2. yra serijos tęsinys ir skiriamas mokytis trečiaisiais mokymosi metais.

Jau mokantys rusiškai skaityti, rašyti, reikšti mintis ir suprasti rusiškai kalbančius žmones, taip pat nemažai žinantys apie Rusijos žmones ir Rusiją, šiais mokslo metais mokiniai įtvirtins savo gebėjimus, mokysis laisvai bendrauti jau žinomomis temomis (Šeima, Namai, Mokykla) ir susipažins su naujomis (Kelionės, Menas, Mokslas). Skaitys įvairius tekstus, tarp jų ir rusų rašytojų kūrinių ištraukas, rašys laiškus ir rašinius, rengs pranešimus, atliks ir pristatys projektinius darbus. „Rašybos puslapiuose“ pateikiamos gramatikos taisyklės padės taisyklingai rašyti.

Vadovėlyje yra šešios temos – šeši moduliai. Jie skirstomi į siauresnes temas – pamokas. Vienai pamokai skiriama viena arba dvi atlankos. Modulyje pateikiama tekstų skaityti ir aptarti, apibendrinimų ir užduočių pasitikrinti, ko ir kaip mokiniai išmoko. Reikalingi darbui per pamoką žodžiai pateikiami pamokos žodynėlyje, o visas žodynas – vadovėlio gale.

Šių metų naujovė – kalbotyros terminų žodynėlis. Sėkmingai taikyti naujus mokymosi būdus padės Mokymosi žingsniai, vadovėlio skyrelis, kuriame šiemet bus mokoma, kaip rašyti laišką, rašinį ir kaip rengti pranešimą.

Dar viena naujovė – tarpdalykinis projektas Gimtinė pro rasos lašą. Rinkdami medžiagą projektui, mokiniai dar geriau susipažins su savo gimtuoju miestu ar kaimu, mūsų krašto gamta, įžymiais ir įdomiais Lietuvos žmonėmis. Kiekvieną projekto dalį jie galės pristatyti klasėje arba (ir) mokslo metų pabaigoje apibendrinti visų dalykų projektus drauge su kitomis klasėmis.

Šiemet mokiniams siūloma sudaryti ir kaupti savo Rusų kalbos aplanką. Į jį rekomenduojama dėti savo darbus (pažymėtas vadovėlio užduotis), įsivertinimo testus ir užpildytas lenteles iš pratybų sąsiuvinio, kontrolinius testus, kuriuos pateiks mokytojas.

Vadovėlio komplektą sudaro:

Vadovėlis. 1-oji ir 2-oji knyga

Pratybų sąsiuvinis

Mokytojo knyga

Kompaktinė plokštelė

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Užsienio kalba (rusų)
Kalba
Rusų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
128
Pirmojo leidimo metai
2010
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-5-430-05516-5
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Šviesa“
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
8 37 409 126
Leidėjo svetainė
www.sviesa.lt
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
MOBIS failas
VAD0000002477.2709