Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

V dobrij put. A2.1. Rusų kalba. VIII–IX kl. IV m. m.
Brazauskienė Irena, Valinčienė Liubov

„? ?????? ????!“ A2.1 - ketvirtųjų mokymo metų (8/9 kl.) mokomasis komplektas, „? ?????? ????!“serijos dalis. Vadovėlio medžiaga visiškai tinka Bendrosiose programose apibrėžtiems mokinių pasiekimams ugdyti ir formuoja kalbos, komunikacijos, sociokultūrinę, tarpkultūrinę, kognityvinę, socialinę ir strateginę kompetencijas. Vadovėlio medžiaga suskirstyta pagal sociokultūrines temas į 5 dalis - modulius (Asmenybė, Gyvenimo būdas, Laisvalaikis, Kasdienis gyvenimas, Mokomosios kalbos šalis). Moduliai suskirstyti į potemes - pamokas, kurių paskutinė skiriama taisyklingo rašymo gebėjimams ugdyti (Rašybos puslapis).

Kiekvienas modulis turi apibendrinimą ir vertinimo bei įsivertinimo testus. Skaitymo gebėjimams ugdyti po kiekvienos temos pateikiami įdomūs tekstai. Klausymo gebėjimams ugdyti yra garso įrašai, užduočių bei pratimų. Viena arba dvi vadovėlio atlankos yra viena pamoka, turinti savo temą, tikslus, mokomąją medžiagą pagal visas kalbinės veiklos rūšis, konkretų mokymo(si) rezultatą. Vieninga vadovėlio užduočių sistema remiasi kritinio mąstymo, probleminio mokymo, asmeninės veiklos, sprendimų priėmimo metodais ir principais, skatina mokinius kritiškai mąstyti, lyginti ir analizuoti faktus ir reiškinius, apibendrinti, daryti išvadas, diskutuoti, atlikti vaidmenis, kūrybinius darbus, projektus. Taikomi įvairūs mokymo ir mokymosi metodai: darbas poromis ir grupėmis, projektas, klausimų ratas, užduotis-žaibas, žodžių ir semantiniai žemėlapiai ir kt.

Pratybos atlieka Kalbų aplanko funkciją, nes turi įsivertinimo testus ir lenteles, išsaugo mokinių parašytus kūrybinius darbus. Mokytojo knygoje yra patarimų mokytojui, kaip pritaikyti vadovėlio medžiagą, užduotis ir pratimus skirtingų pasiekimų lygių mokiniams, kaip atlikti užduotis ir kaip vertinti. Prie vertinimo testų yra vertinimo skalė.

Vadovėlio komplektą sudaro vadovėlis (2 knygos), pratybų sąsiuvinis, mokytojo knyga, kompaktinė plokštelė.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Užsienio kalba (rusų)
Klasė
8 klasė
Kalba
Rusų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
180
Pirmojo leidimo metai
2011
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-5-430-05681-0
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Šviesa“
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
8 37 409 126
Leidėjo svetainė
www.sviesa.lt
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
MOBIS failas
VAD0000002612.2709