Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Spektras. Fizika. 1 d. X kl.
Gutauskaitė Jolanta, Kynienė Aušra, Kovaliūnienė Žana, Lozda Petras

Spektras 10 - ketvirtasis serijos Spektras vadovėlis. Jo autoriai: Jolanta Gutauskaitė, Aušra Kynienė, Žana Kovaliūnienė, Petras Lozda. Vadovėlis parengtas pagal naująsias bendrąsias programas.

Vadovėlyje plačiai rašoma apie šviesos sklidimo ypatumus, lęšius ir kitus optinius prietaisus, nagrinėjamos šviesos banginės savybės. Pateikiama gana išsami medžiaga apie radioaktyvumą ir branduolinę energiją. Kiek plačiau nei įprasta apžvelgiama ekologinė ir astronominė tematika. Vadovėlio tekstas paprastas, lengvai skaitomas, neperkrautas sąvokų. Nemaža dalis informacijos koncentruojama iliustracijose. Tekste yra nuorodos į iliustracijas.

Be pagrindinio teksto vadovėlyje yra ir papildomų rubrikų. Rubrikose „Laboratorija“ ir „Išbandyk!“ pateikiami praktiniai darbai. Dauguma darbų nesudėtingi, juos lengva atlikti fizikos kabinete arba namuose. Rubrikoje „Uždavinių sprendimas“ publikuojami vieno arba kelių uždavinių sprendimo pavyzdžiai. Pateiktos sprendimo schemos ir siūlymai mokiniams padės efektyviau atlikti užduotis. Rubrikoje „Žinynas“ pateikiama įdomioji, mokinio akiratį plečianti, tačiau neprivaloma informacija. Rubrikos „Santrauka“ ir „Pasitikrink!“ skirtos išeitos medžiagos apibendrinimui ir savikontrolei. Vadovėlio pabaigoje pateikti rubrikos „Pasitikrink!“ užduočių atsakymai.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Gamtamokslinis ugdymas
Dalykas
Fizika
Klasė
10 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
216
Pirmojo leidimo metai
2011
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-9955-26-295-4
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
K. Mickevičiaus leidykla „Briedis“
Leidėjo adresas
Parodų g. 4, LT-04133 Vilnius
Leidėjo telefonas
8 5 270 6479,
Leidėjo svetainė
www.briedis.lt
Leidėjo el. paštas
info@briedis.lt
MOBIS failas
VAD0000002660.2709
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
Spektras X kl-pasirinktas.pdf
Paskirto vertintojo recenzija
Spektras X kl-paskirtas.pdf