Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Šag za šagom 4 novyj. IV m. m.
Puzaitė Marytė, Šernienė Loreta

Tai atnaujintos tęstinės vadovėlių serijos „Šag za šagom“ ketvirtoji dalis, skirta mokytis rusų kaip antrosios užsienio kalbos ketvirtaisiais kalbos mokymosi metais. Vadovėlio turinys atitinka pagrindinės mokyklos bendrųjų užsienio kalbų programų 7-8 klasių pakopos reikalavimus ir bendrųjų programų ugdymo gairėse įvardytas didaktines nuostatas. Mokomoji medžiaga ir metodinė sistema teikia galimybių siekti numatytų antrosios užsienio kalbos ugdymo tikslų ir uždavinių, padeda mokiniams įgyti reikiamų užsienio kalbos įgūdžių ir mokėjimų, ugdytis bendruosius ir dalyko gebėjimus, vertybines nuostatas.

Vadovėlio medžiaga, grindžiama mokinių jau įgytomis žiniomis ir gebėjimais, suskirstyta į penkias pagrindines leksines temas (kelionės ir transportas; teatras, kinas ir televizija; interesai ir pomėgiai; mada, grožis ir sveikata; gyvenamoji aplinka ir namai), leidžiančias ugdyti tarpkultūrinius gebėjimus ir formuoti tarpkultūrines kompetencijas, kurios atitinka mokinių amžių, interesus ir komunikacines intencijas. Mokymosi proceso metu nuolat remiamasi įvairaus pobūdžio skaitomais arba klausomais tekstais, kuriuose atsispindi nauja, šiuolaikinės rusų kalbos žodyną atitinkanti leksinė ir kalbinė medžiaga. Į A1 ir A2 kalbos mokėjimo lygius pagal ET skalę orientuotų tekstų garso įrašai sudaro galimybę lavinti klausymo ir supratimo įgūdžius, raiškią ir taisyklingą tartį, kalbėjimo gebėjimus. Vadovėlio užduotys padeda aktualizuoti pateiktą kalbinę ir gramatikos medžiagą, įtvirtinti žinias ir mokėjimus, sudaro sąlygas įvairiai kalbinei veiklai, skatina tobulinti klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo įgūdžius. Nevienodas užduočių sunkumo laipsnis teikia mokytojui galimybę atsižvelgti į individualius mokinių gebėjimus ir diferencijuoti ugdymą, o skirtingas užduočių pobūdis leidžia organizuoti darbą poromis, grupėmis arba individualiai. Vadovėlio medžiagą papildo pratybų ir gramatikos sąsiuviniuose pateikiami pratimai.

Kiekvienos temos pradžioje aiškiai suformuluoti mokymosi uždaviniai nuteikia mokinius kryptingai veikti ir siekti užsibrėžtų rusų kalbos mokymosi tikslų, o galimybė temos pabaigoje pasitikrinti mokymosi rezultatus skatina mokymosi motyvaciją ir savarankiškumą.

Mokomąjį komplektą sudaro vadovėlis, pratybų sąsiuvinis, garso įrašas, gramatikos sąsiuvinis ir mokytojo knyga.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Užsienio kalba (rusų)
Klasė
8 klasė
Kalba
Rusų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
144
Pirmojo leidimo metai
2011
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-9955-22-462-4
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Presvika“
Leidėjo adresas
Asanavičiūtės g. 13A, LT-04300 Vilnius
Leidėjo telefonas
8 5 262 3182
Leidėjo svetainė
www.presvika.lt
Leidėjo el. paštas
presvika@presvika.lt
MOBIS failas
VAD0000002668.2709