Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Naujasis Kodėlčius. Informacinės technologijos. VII-VIII kl.
Žandaris Aidas, Aušraitė-Valatkevičienė Jūratė

Tai vadovėlio „Kodėlčius. Informacinės technologijos 7–8 klasei“. pataisytas ir papildytas leidimas atsižvelgus į atnaujintą Pagrindinio ugdymo bendrųjų programų informacinių technologijų programą.

Vadovėlis yra atvartų struktūros: vienai temai paprastai skiriamas vienas atvartas. Mokomoji medžiaga dėstoma glaustai, kiekviena tema skirta konkrečiam darbui sukurti. Pagrindinis dėmesys skiriamas ne įrankiams, bet būdams, kaip gali būti siekiama tikslo. Pasirinkta mokomosios medžiagos pateikimo forma – dialogai. Būtent klausimų ir atsakymų forma leidžia ne tik eiti link siekiamo tikslo, bet ir aptarti kitus variantus, pasiaiškinti, kodėl jie nepriimtini ar kas nutiktų (ar pasikistų), pasirinkus juos.

Naujoje vadovėlio laidoje nebėra kompiuterinio konstravimo („Imagine Logo“) skyriaus (kompiuteriniam konstravimui išleista atskira mokomoji knyga J. Aušraitė A. Žandaris „Kodėlčius moko(si) Imagine Logo“), daugiau dėmesio skirta kitoms temoms, papildyta atnaujintoje „Bendrojoje programoje“ atsiradusiomis naujomis temomis. Naujos temos yra apie kompiuterių virusus bei antivirusines programas, spartųjį teksto rašymą kompiuteriu, sąrašų tvarkymą (tekstų rengimo skyrius), išplėtotos skaičiuoklės lentelių tvarkymo, funkcijų naudojimo ir diagramų rengimo temos, iš esmės atnaujintas darbo su pateikčių rengyklėmis skyrius.

Šiam vadovėliui parengtos pratybos ir mokytojo knyga.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Informacinės technologijos
Dalykas
Informacinės technologijos
Klasė
7 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
100
Pirmojo leidimo metai
2011
Leidimas
Pataisytas
ISBN
978-9986-34-257-1
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
Leidykla „Žara“ (A. Žandario įmonė)
Leidėjo adresas
Akademijos g. 4–113, LT-08412 Vilnius
Leidėjo telefonas
8 5 272 9117
Leidėjo svetainė
www.zara.lt
Leidėjo el. paštas
info@zara.lt
MOBIS failas
VAD0000002692.2709