Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Lietuvių literatūra 7 klasei
Prosniakova Henrika

Vadovėlis „Lietuvių literatūra 7 klasei“ adresuotas bendrojo lavinimo mokyklų 7 klasių mokiniams ir yra parengtas griežtai laikantis Pagrindinio ugdymo bendrųjų programų. Šis vadovėlis skirtas pažinti lietuvių literatūrą, sociokultūrinį, istorinį jos kontekstą, supažindinti su programoje numatytais kūrėjais, tikslingai ugdyti mokinių kultūrinę kompetenciją. Vadovėlyje pateikta užduočių sistema taip pat kryptingai ugdomi visų kalbinės veiklos sričių: kalbėjimo, rašymo, skaitymo ir klausymo – gebėjimai. Vadovėlyje pateikti literatūros kūrinių tekstai ir užduotys – tai ne tik įrankis mokiniui įgyti reikiamų žinių, gebėjimų, įgūdžių, bet ir tvirtas pagrindas kurtis vertybinių nuostatų sistemą, ugdytis dorinę, kultūrinę, pilietinę savimonę.

Tekstai ir užduotys vadovėlyje suskirstyti į 9 temines grupes – skyrius, kurie savaip ir pakartoja, ir papildo vienas kitą. Devintasis skyrius skirtas pakartoti ir pasitikrinti, ko mokytasi, kas skaityta ištisus metus.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Lietuvių kalba (valstybinė)
Klasė
7 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
160
Pirmojo leidimo metai
2012
Leidimas
Pataisytas
ISBN
978-9955-16-388-6
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB leidykla „Gimtasis žodis“
Leidėjo adresas
Rūdininkų g.10, LT-01135 Vilnius
Leidėjo telefonas
8 5 272 5352
Leidėjo svetainė
http://gimtasiszodis.lt
Leidėjo el. paštas
gimtasiszodis@takas.lt