Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Lietuvių literatūra 8 klasei
Prosniakova Henrika

Mokomoji priemonė bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasei. Vadovėlis skirtas pažinti lietuvių literatūrą, sociokultūrinį, istorinį jos kontekstą, supažindinti su programoje numatytais kūrėjais, kitaip tariant, tikslingai ugdyti mokinių kultūrinę kompetenciją. Vadovėlis yra aiškios metodinės sąrangos: 8 skyriuose pateikiama Bendrosiose programose numatyta literatūrinio ugdymo turinio medžiaga, t. y. aprėpti autoriai ir programoje nurodyti kūriniai, aptariamos literatūros sąvokos, siūlomas platus užduočių, skirtų žinioms įgyti ir gebėjimams ugdytis, spektras, leidžiantis ugdymo procesą diferencijuoti ir individualizuoti pagal mokinių polinkius ir poreikius.

Tekstai ir užduotys vadovėlyje suskirstyti į 8 temines grupes, kurios papildo viena kitą. Devintasis skyrius ypatingas – jis skirtas savarankiškai pakartoti ir pasitikrinti, kas skaityta, ko išmokta.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Lietuvių kalba (valstybinė)
Klasė
8 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
192
Pirmojo leidimo metai
2012
Leidimas
Pataisytas
ISBN
978-9955-16-389-3
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB leidykla „Gimtasis žodis“
Leidėjo adresas
Rūdininkų g.10, LT-01135 Vilnius
Leidėjo telefonas
8 5 272 5352
Leidėjo svetainė
http://gimtasiszodis.lt
Leidėjo el. paštas
gimtasiszodis@takas.lt