Tinklalapio logotipas
arrow_back Grįžti atgal

Lietuvių literatūra 5 klasei
Juškienė Vaiva

Vadovėlis 5 klasių mokiniams, keliaujantiems po literatūros šalį, padės susipažinti su daugybe pasakų, eilėraščių, apsakymų veikėjų.

Be lietuvių tautosakos ir grožinės literatūros tekstų, vadovėlyje supažindinama su literatūros terminais. Keliauti po nuostabią literatūros šalį kol kas kviečiama ne plačiais keliais, o siauručiais takeliais. Kodėl? Todėl, kad šitaip vaikščioti lengviau, paprasčiau ir linksmiau. Pasukusiems į kitą takelį, pateikiama paaiškinimų, ko bus mokomasi keliaujant tuo takeliu.

Skyrelyje „Tampu išmintingas“susipažindinama su literatūros terminais, kurie padės judėti toliau. O kad kelionė būtų lengvesnė ir įdomesnė, reikia atlikti įvairių užduočių, kurių kiekviena pažymėta tam tikru sutartiniu ženkliuku.

Skyrelis „Prisimink, ko išmokai“ padės pakartoti per metus įgytas žinias. Vadovėlio gale yra „Literatūros terminų žodynėlis“.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Lietuvių kalba (valstybinė)
Klasė
5 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
142
Pirmojo leidimo metai
2012
Leidimas
Pataisytas
ISBN
978-9955-16-386-2
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB leidykla „Gimtasis žodis“
Leidėjo adresas
Rūdininkų g.10, LT-01135 Vilnius
Leidėjo telefonas
8 5 272 5352
Leidėjo svetainė
http://gimtasiszodis.lt
Leidėjo el. paštas
gimtasiszodis@takas.lt