Tinklalapio logotipas
2020 kovo 26 d. įvyko penkios virtualios konsultacijos „Pasirengimas nuotoliniam mokymui“, kurios buvo skirtos matematikos, gamtos mokslų, užsienio kalbų, gimtosios kalbos (lenkų) ir kūno kultūros mokytojams. Jose dalyvavo dalyko asociacijų, metodinių būrelių pirmininkai ar deleguoti atstovai. Konsultacijas moderavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Nacionalinės švietimo agentūros atstovai.
Pirmadienį visos švietimo įstaigos pereis prie nuotolinio ugdymo. Vyriausybėje įvykusioje švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus spaudos konferencijoje akcentuota, kad dauguma mokyklų jau yra pasiruošusios nuotoliniam mokymui, netrukus bus sukurtas specialus LRT televizijos laidų ciklas ikimokykliniam ir priešmokykliniam nuotoliniam ugdymui, kuriame mokosi per 130 tūkstančių...
Rengiantis pradėti ugdymo procesą nuotoliniu būdu, Nacionalinės švietimo agentūros tinklalapyje yra sukurta atskira rubrika – NŠA NUOTOLINIS. Joje skelbiama ir nuolat atnaujinama informacija apie skaitmenines priemones, virtualias mokymo(si) aplinkas, mokymus, metodinę medžiagą.

Konsultuokis

Turi klausimų? Parašyk mums ir mes artimiausiu metu su jumis susisieksime.