Tinklalapio logotipas
Grįžti

#DalinkisVasara: aktyviai praleisk laiką
event 2018-05-28 domain Žinauviska.lt

#DalinkisVasara: aktyviai praleisk laiką

Vasara jau visai šalia: alsuoja į nugarą, rytais kartu su saule barbena į langą ir kviečia pasileidus plaukus lankstyti po pievas, dienomis siūlo nusipirkti tavo mėgstamiausių ledų, o vakarais su draugais šokti aplink laužą. Viskas atrodytų taip šaunu, bet tu dar nežinai, ką veiksi šią vasarą?! Tai ne bėda, nes Eurodesk Lietuva komanda visada turi pasiūlymų ir patarimų, ką galėtum nuveikti.

Jei domiesi jaunimo organizacijomis, pirmiausiai pagalvok, kokia sritis tave labiausiai domina ir kiek laiko gali skirti veiklai? Kai žinosi savo poreikius ir galimybes, gali užsukti į jaunimo organizacijų duomenų bazę, kur paspaudęs ant pasirinkto miesto išvysi visas jaunimo organizacijas. Drąsiai kreipkis nurodytais kontaktais ir prisijunk prie jaunimo organizacijų veiklų!

Patikrink festivalių Lietuvoje duomenų bazę. Išsirink festivalį, užsuk į oficialų jo puslapį, drąsiai kreipkis nurodytais kontaktais ir prisijunk prie savanorių komandos! Nenori savanoriauti? Tuomet tiesiog įsijausk į muzikos ritmą ir išsitaškyk!

Žvilgtelėk į savanoriškos veiklos skelbimus. Čia gali atrasti ir trumpalaikės, ir ilgalaikės savanorystės galimybių. Naudingai pritaikyk jau savo turimus įgūdžius ar išmok naujų. Savanoriaudamas turi progą prisidėti prie įvairių projektų įgyvendinimo, skirtingų organizacijų veiklų, stovyklų ar renginių organizavimo.

Nori keliauti? Lietuvon.lt padės atrasti Lietuvą: kelionių maršrutus, pažintinius takus, lankytinus objektus, pramogas ir pan. Esi pažintinių takų fanas? Spausk čiaKnygon.lt sujungė lietuvišką literatūrą ir keliones po Lietuvą. Galima keliauti skaitant, galima skaityti keliaujant – būdą renkiesi tu! Keliausi į kitą valstybę? Pasinaudok praktine informacija apie kiekvieną Europos valstybę. Jeigu ieškai nuolaidų apgyvendinimui, pramogoms ar kitai veiklai,  drąsiai pasinaudok Europos jaunimo kortele!

Tobulėk! Dalyvauk renginiuose ar mokymo kursuose, nepraleisk įdomių konkursų ar naudokis mokymosi galimybėmis.

Vis dar nežinai, ką veiksi šią vasarą?

Atrask idėjų, ką nori nuveikti šią vasarą, arba kreipkis: klausk@eurodesk.lt

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.