Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Kitas šimtas“: parama studijuojantiems užsienyje
event 2018-05-28 domain Žinauviska.lt

„Kitas šimtas“: parama studijuojantiems užsienyje

Valstybinis studijų fondas skelbia studijų užsienyje finansavimo konkursą „Kitas šimtas“. Esi pakviestas studijuoti arba jau studijuoji viename iš geriausių pasaulio universitetų? Pildyk paraišką ir gauk paramą savo studijoms!

Pakviesti mokytis arba besimokantys pasauliniuose aukštųjų mokyklų reitinguose pripažintose užsienio valstybių aukštosiose mokyklose, patenkančiose tarp pirmųjų 100 aukštųjų mokyklų bent viename iš trijų pasaulinių reitingų (Times Higher Education World University Rankings, QS World University Rankings, Academic Ranking of World Universities (ARWU)), gali teikti prašymus paramai gauti. Paramą gali gauti studijų kainai sumokėti bei pragyvenimo išlaidoms užsienio valstybėje padengti.

Jeigu tik pradėsi studijuoti šiais metais, paramą gausi visą studijų laikotarpį. Jeigu jau studijuoji, parama bus mokama nuo to kurso, kuriame esi. Bus atsižvelgiama ne tik į aukštosios mokyklos statusą tarptautiniuose reitinguose, bet ir tavo finansinę padėtį, motyvaciją, rekomendacijas.

Parama gali būti skiriama Lietuvos piliečiams, taip pat kitų Europos Sąjungos valstybių narių, Europos laisvosios prekybos asociacijos valstybių piliečiams, dirbantiems ir (arba) turintiems teisę nuolat gyventi Lietuvoje, ir jų šeimos nariams.

Jeigu pakartotinai studijuoji pagal tos pačios pakopos studijų programą ir daugiau kaip pusę tos studijų programos kreditų įgijai valstybės biudžeto lėšomis, į paramą pretenduoti nebegali.

Teikti paraiškas galima iki 2018 m. birželio 13 d.

Daugiau informacijos apie konkurso tvarką ir paramos teikimo sąlygas rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Valstybinis studijų fondas.