Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokytojo TV“: Ar vaikas jau pasirengęs priešmokykliniam ugdymui?
event 2019-04-15 domain Ugdymo plėtotės centras label_outline Aktualijos

„Mokytojo TV“: Ar vaikas jau pasirengęs priešmokykliniam ugdymui?

Š. m. balandžio 17 d. (trečiadienį) 14.00–14.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Ar vaikas jau pasirengęs priešmokykliniam ugdymui?“

Transliacijoje kviečiami dalyvauti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo pedagogai, mokyklų vadovai, savivaldybių specialistai, ikimokyklinukų, pradinukų tėvai – visi, kuriems rūpi mažų vaikų ugdymo kokybė.

Transliacijos tikslas – aptarti, kodėl Lietuvoje imta kalbėti apie kryptingo, tikslingo priešmokyklinio ugdymo stiprinimą ir jo ankstinimą, kokios yra psichologinės, pedagoginės ir socialinės tai pagrindžiančios prielaidos, pasiaiškinti, ko tikimasi iš kryptingo ankstyvojo ugdymo ir ką būtina padaryti, kad priešmokyklinis ugdymas būtų prasmingas ir atliktų savo paskirtį. Bus pristatytas naujai parengtas metodinis leidinys „Pedagogams ir tėvams apie penkerių-šešerių metų vaikų raidos ir ugdymo ypatumus“, kuris, tikėtina, padės pedagogams ir tėvams tapti dar kompetentingesniems ugdant šio amžiaus vaikus.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti el. paštu violeta.jonyniene@upc.smm.ltlaima.jankauskiene@smm.lt.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje. Dėmesio! Interneto naršyklėje turi būti įdiegtas ir įgalintas „Adobe Flash Player“ įskiepis. Rekomenduojame naudoti „Internet Explorer“ naršyklę. Techniniais prisijungimo prie transliacijos klausimais prašome kreiptis į Aurimą Pečkį, tel. (8 5) 277 7690, el. p. Aurimas.Peckys@upc.smm.lt.