Tinklalapio logotipas
Grįžti

#MOOCYouth: mokymo kursas internetu apie „Erasmus+“ jaunimo srities galimybes
event 2018-05-08 domain Žinauviska.lt

#MOOCYouth: mokymo kursas internetu apie „Erasmus+“ jaunimo srities galimybes

Prisijunk prie mokymo kursų internetu apie „Erasmus+“ jaunimo sritį. Kursas prasideda 2018 m. gegužės 7 d. ir vyks iki birželio 11 d. Registruokis į mokymo kursus čia. Registracija vyksta net ir tuomet, kai kursas jau prasidėjęs, iki 2018 m. gegužės 31 d. 

„MOOCyouth“ sukurtas jaunimo darbuotojams, jaunimo lyderiams, kitiems su jaunimu dirbantiems asmenims, neformalių jaunimo grupių nariams iš Europos ir viso pasaulio. Šis kursas bus naudingas, jei girdėjai ką nors apie „Erasmus+“, tačiau nelabai žinai, kaip tai veikia. Jeigu jau teikei paraišką, tačiau nepavyko gauti finansavimo ar tiesiog norėtumei sužinoti daugiau apie europinį jaunimo bendradarbiavimą, tačiau nežinai, kaip pradėti.

Šis kursas suteiks pagrindinių žinių ir suvokimo apie tai, kaip pasinaudoti įvairiomis finansavimo galimybėmis, išpildyti finansavimo reikalavimus tarptautiniams jaunimo mainams, savanoriškos veiklos projektams, jaunimo darbuotojų mobilumui ir struktūrinio dialogo projektams, finansuojamiems pagal programos „Erasmus+“ jaunimo sritį. Sužinosi, kaip gali įsitraukti į europinį bendradarbiavimą ir sukurti teigiamą poveikį jaunimo grupei, organizacijai ir bendruomenei.

Penktasis #MOOCyouth prasidėjo 2018 m. gegužės 7 d. ir vyks iki birželio 11 d. Jis ves jus per visus tris pagrindinius programos „Erasmus+“ jaunimo srities veiksmus. Taip pat šiame kurse bus pristatomas visiškai naujas modulis apie strategines partnerystes! 

Kursas suteiks erdvę kontaktų mezgimui, dalijimuisi žiniomis apie europinį bendradarbiavimą, tarptautinį darbą su jaunimu ir „Erasmus+“ finansavimo galimybes. 

Kursui nereikia jokių specialių gebėjimų, tik pasiryžimo aktyviai dalyvauti ir skirti apie 3 valandas per savaitę. Kursas yra nemokamas, jį veda patyrę fasilitatoriai, kurie moderuos forumo diskusijas, atsakys į klausimus, suteiks grįžtamąjį ryšį. 

Temos: 
1 modulis: įvadas į „Erasmus+“ jaunimo sritį 
2 modulis: 1 pagrindinis veiksmas | jaunimo mainai
3 modulis: 1 pagrindinis veiksmas | savanoriškos veiklos projektai
4 modulis: 1 pagrindinis veiksmas | jaunimo darbuotojų mobilumas
5 modulis: 2 pagrindinis veiksmas | strateginės partnerystės
6 modulis: 3 pagrindinis veiksmas | struktūrinis dialogas
7 modulis: paraiškų teikimo procedūra

Daugiau informacijos gali rasti čia.

 

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra.