Tinklalapio logotipas
Grįžti

100 mokyklų dalyvaus projekte „Pažink valstybę“
event 2018-09-25 domain Ugdymo plėtotės centras label_outline Projektai ir konkursai

100 mokyklų dalyvaus projekte „Pažink valstybę“

Daugiau kaip 100 aktyvių Lietuvos mokyklų pateikė paraiškas ir yra kviečiamos dalyvauti projekte „Pažink valstybę“. Džiugu, kad į projekto veiklas įsitraukia per 30 tautinių mažumų mokyklų.

Projekto metu moksleiviai iš įvairių Lietuvos regionų mokyklų drauge su mokytojais išsikels vieną dominančią problemą, lankysis savo rajono viešojo sektoriaus institucijose ir gilinsis į pasirinktą problemą bei jos sprendimo galimybes savivaldybėje. Ši veikla bus vykdoma iki 2018 m. lapkričio 15 d.

Vėliau mokyklų komandos atvyks į Vilnių ir pagal pasirinktą tematiką dalyvaus susitikimuose, kurių tikslas – gilesnė problemos analizė ir pristatymas. Komandos, susitikusios su įvairių nacionalinių institucijų atstovais, diskutuos ir aptars įvairius pasirinktų problemų sprendimų būdus bei pristatys savo vykdomų projektų rezultatus. Planuojami susitikimai bus vykdomi iki 2018 m. gruodžio 5 d.

Projekto „Pažink valstybę“ veiklos šiais metais prasidės įvadiniu seminaru, kurio metu bus pristatytas projektas, jo tikslai ir galimos veiklos, vyks susitikimas su ekspertais, padėsiančiais mokykloms ieškoti problemų sprendimo būdų. Dalyvauti projekto įvadiniame seminare kviečiami deleguoti mokyklų atstovai. Renginys vyks 2018 m. rugsėjo 27 d. Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centre (Totorių g. 28, Vilnius).

Dalyvių išankstinė registracija vyksta iki 2018 m. rugsėjo 26 d. 12 val. elektroninėje erdvėje „Ugdymo sodas“.