Tinklalapio logotipas
Grįžti

Aukšto meistriškumo sporto varžyboms padaryta išimtis: jos galės vykti
event 2020-10-29 domain Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Aukšto meistriškumo sporto varžyboms padaryta išimtis: jos galės vykti

Vyriausybės sprendimu, nuo spalio 30 d. iki lapkričio 13 d. bus ribojami renginiai ir susibūrimai viešose vietose. Numatytos kelios išimtys, tarp jų – ir aukšto meistriškumo sporto varžyboms.

Varžybos gali vykti uždarose erdvėse, kai žiūrovų skaičius neviršija 300 asmenų, ir užtikrinamos šios sąlygos: žiūrovai renginį stebi tik iš sėdimųjų vietų, tarp žiūrovų išlaikomas 2 metrų atstumas, išskyrus šeimos narius. Žiūrovai viso renginio metu privalės dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės šių priemonių dėvėti negali. Jiems rekomenduojama dėvėti veido skydelį. Taip pat tokiuose renginiuose turės būti užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu, žiūrovų, dalyvių registravimas, vykdoma žiūrovų ir dalyvių patekimo į renginio vietą kontrolė.

Sporto ir kultūros renginiai gali vykti atvirose erdvėse, jeigu žiūrovų skaičius neviršija 400 asmenų, ir užtikrinamos anksčiau nurodytos sąlygos.

Visi pakeitimai įsigalios nuo 2020 m. spalio 30 d., t. y. nuo šio penktadienio.

 

Komunikacijos skyrius

El. p. info@smm.lt