Tinklalapio logotipas
Grįžti

BELMAS 2019 konferencija
event 2018-11-22 domain Lyderių laikas

BELMAS 2019 konferencija

2019 metais, kaip ir kasmet, Britanijos švietimo lyderystės, vadybos ir administravimo sąjunga (angl. British Educational Leadership, Management and Administration Society (BELMAS)) rengia konferenciją. 2019 m. konferencijos tema – „Švietimo lyderystė siekiant socialinės pažangos“ (Educational Leadership for Social Change).

BELMAS nariai kviečia įsitraukti tik pradedančius ir jau didelę patirtį turinčius mokytojus, mokyklų ir koledžų vadovus, doktorantus ir kitus įvairiausių pasaulio šalių švietimo sistemų atstovus. Taip diskusijos aktualiais klausimais tampa daug gilesnės ir platesnės, didėja tinklaveikos galimybės.

Konferencijos programa apims įvairius formatus: diskusijas įžiebiančių idėjų pristatymus, teatro stiliaus debatus, valandos trukmės apskritojo stalo sesijas, darbą grupėse, vizualinės medžiagos pristatymus, išsamius pranešimus (išsamesnė informacija apie programos formatus pateikta čia).

Konferencijos organizatoriai kviečia dalyvius siūlyti ir teikti pranešimus. 
Pranešimų anotacijas, santraukas prašoma pateikti iki 2018 m. gruodžio 30 d. Pranešimams keliami reikalavimai išdėstyti čia. Pranešimų rengimo vadovas
Pranešimus rengiantieji dalyviai privalo užsiregistruoti iki 2019 m. balandžio 30 d.

Kitos įsidėmėtinos datos

Data ir vieta 
2019 m. liepos 14–19 d. Jury’s Inn, Hinkley Island, Vindzoras, Jungtinė Karalystė.

Organizatorius
BELMAS

Programa
Konferencijos programą rasite čia.

Registracija ir kainos 
Dalyvių registracija bus pradėta 2019 m. kovo 1 d. 
Informaciją apie kainas ir siūlomus paslaugų paketus rasite čia. Dalyviams siūlomos sąlygos pateiktos čia. (Mažesnį dalyvio mokestį galima sumokėti iki 2019 m. balandžio 9 d.)

Išsamesnė informacija 
Daugiau informacijos galite rasti konferencijos tinklalapyje: https://www.belmasannualconference.org.uk/