Tinklalapio logotipas
Grįžti

Gauk pilietinės visuomenės premiją!
event 2018-08-31 domain Žinauviska.lt

Gauk pilietinės visuomenės premiją!

Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetas (ESSRK) šiuo apdovanojimu siekia įvertinti ir paskatinti pilietinės visuomenės organizacijų ir privačių asmenų, svariai prisidėjusių propaguojant europinę tapatybę ir integraciją, iniciatyvas. Pagrindinis apdovanojimo tikslas – ugdyti suvokimą, kad pilietinės visuomenės organizacijos ir privatūs asmenys gali padėti kurti europinę tapatybę ir pilietybę, įtvirtindami bendras vertybes, kuriomis remiasi Europos integracija.

2018 metų apdovanojimų tema – „Tapatybė, Europos vertybės ir kultūros paveldas Europoje“. EESRK siekia didinti informuotumą apie visą įvairovę vienijančią daugiasluoksnę ir turtingą europinę tapatybę, užtikrinti, kad geriau būtų matomas ir suprantamas meno ir kultūros poveikis skatinant integruotą ir darnią visuomenę ir kuriant tvarią Europos projekto ateitį.

Ar tavo iniciatyva siekia šių tikslų?

  • didinti susidomėjimą europinių tapatybių daugiasluoksniškumu ir turtingumu;
  • išnaudoti pilną Europos kultūros lobynų potencialą, pagerinant prieinamumą prie europinio kultūros paveldo;
  • skleisti europines vertybes (pagarba žmogaus orumui, žmogaus teisės, laisvė, demokratija, lygybė).

Apdovanojimo vertė – 50000 Eur. Dalyvauti kviečiamos pilietinės visuomenės organizacijos, registruotos Europos Sąjungos valstybėse, veikiančios europiniu, nacionaliniu, regioniniu ar vietos lygiu. Taip pat gali dalyvauti kaip pavienis asmuo.

Teikti paraiškas galima iki 2018 m. rugsėjo 7 d.

Daugiau informacijos ieškok čia.

Konkurso taisykles ir paraiškos formą rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra.