Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kaip vesti mokymus žmogaus teisių temomis?
event 2018-08-17 domain Žinauviska.lt

Kaip vesti mokymus žmogaus teisių temomis?

Žmogaus teisių srityje dirbančios organizacijos dažnai rengia mokymus, kurie išjudina dalyvių nuostatas, neretai sukelia stiprias emocijas ir karštas diskusijas. Kaip moderuoti tokius mokymus, kokių įgūdžių reikia konstruktyviam darbui su grupe? Dalyvauk seminare, kuris vyks 2018 m. rugsėjo 7 d. Vilniuje ir sužinok. Seminaro tikslas – stiprinti dalyvių gebėjimą konstruktyviai dirbti su kilusiu pasipriešinimu ir stipriomis emocijomis suaugusiųjų mokyme. 

Seminaro metu susipažinsi su suaugusiųjų mokymo specifika ir aptarsi, kokios esminės sąlygos reikalingos siekiant konstruktyviai dirbti. Taip pat mokysiesi, kaip elgtis susidūrus su besimokančiųjų emocijomis, sužinosi apie priėmimo mokymosi metu principus, sustiprinsi konstruktyvaus konfrontavimo įgūdžius. Analizuosite praktinius pavyzdžius, aptarsite adekvataus reagavimo į besimokančiųjų pasipriešinimą bei sunkias emocijas galimybes, dalinsitės savo patirtimi ir įžvalgomis.

Dalyvavimas nemokamas. Registruokis čia iki 2018 m. rugpjūčio 28 d. Dalyviai bus atrenkami pagal motyvaciją ir tikslinės grupės atitikimą. 

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.