Kviečiame darželius ir mokyklas išbandyti išmaniuosius edukacinių technologijų sprendimus

Grįžti

Kviečiame darželius ir mokyklas išbandyti išmaniuosius edukacinių technologijų sprendimus
event 2021-09-30 domain Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Kviečiame darželius ir mokyklas išbandyti išmaniuosius edukacinių technologijų sprendimus

Kviečiame darželius ir mokyklas dalyvauti vienoje iš Skaitmeninės švietimo transformacijos (EdTech) projekto veiklų – EdTech platformos bandyme – ir rinktis išmaniuosius edukacinių technologijų sprendimus, kuriuos bus galima patiems išbandyti savo klasėse ar auditorijose. 

EdTech – tai greitai besivystanti inovacijų švietimo sektoriuje ekosistema, kurioje startuoliai, smulkus ir vidutinis verslas kuria inovatyvius, dažniausiai naujausiomis technologijomis grįstus sprendimus švietimo sektoriaus iššūkiams spręsti.

Kuriant ir išbandant EdTech platformą, bus siekiama praktiškai švietimo įstaigose pritaikyti inovatorių pasiūlytus produktus ir paslaugas. Tokių paslaugų pavyzdžiai galėtų būti interaktyvūs mokymosi įrankiai, išmanus skaitmeninis turinys – edukacinės priemonės, išnaudojančios naujausias informacinių technologijų galimybes.

Kaip dalyvauti projekte?

EdTech bandomajame projekte norinčios dalyvauti švietimo įstaigos kviečiamos pildyti paraiškas. Paraiškoje prašome nurodyti norimą išbandyti EdTech produktą/paslaugą iš pateikto sąrašo.

 

Laimėjusio EdTech produkto  teikėjai:

 EdTech produkto
  pavadinimas

 

1

UAB „Refleksija“

„Reflectus“

vaizdo įrašas

2

UAB „Poklet“

 „Poklet“

vaizdo įrašas

3

UAB „IDO Technologies“ 

„iSpeakApp“

vaizdo įrašas

4

VšĮ Vilniaus Gedimino  technikos universitetas

Nuotolinio ugdymo platforma „Ateities inžinerija“

vaizdo įrašas

5

UAB
„Mokslo technologijos“

„eLKlase“

vaizdo įrašas

6

„TeraSky Baltic“ („Google for Education“ partneris)

„Google Workspace  for Education“ – pritaikymas specialiuosius poreikius turintiems moksleiviams

vaizdo įrašas

 

Paraiškos formą švietimo įstaigoms rasite čia. Užpildytas paraiškas kviečiame siųsti el. p. edtech@smm.lt iki š. m. spalio 11 d.

Visos švietimo įstaigos, pateikusios paraiškas ir atitikusios nustatytus kriterijus pagal tvarkos aprašą, bus pakviestos į susitikimą su paraiškoje nurodytu EdTech sprendimų kūrėju. Po susitikimo, EdTech sprendimų kūrėjai pasirinks švietimo įstaigas, su kuriomis norėtų tęsti bendradarbiavimą.

Turite klausimų?

Daugiau informacijos ir teisės aktus apie projekto išbandymo eigą rasite čia.

Kilus klausimams dėl kvietimo teikti paraiškas, prašome kreiptis į projekto vadovę Justiną Kugytę el. p. justina.kugyte@smm.lt arba tel. +370 6 5503010.