Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame į ES naujosios mokslo ir inovacijų programos „Europos horizontas“ pristatymą
event 2021-03-17 domain Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Kviečiame į ES naujosios mokslo ir inovacijų programos „Europos horizontas“ pristatymą

Kovo 30–31 d. vyks virtualus renginys „Europos horizontas: galimybės Lietuvai“, pažymėsiantis naujosios Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Europos horizontas“ Lietuvoje pradžią. Kviečiame Lietuvos visuomenę ir mokslo bei inovacijų bendruomenę registruotis dalyvauti renginyje.

Renginyje bus aptarta, kaip „Europos horizontas“ galėtų prisidėti siekiant Lietuvos tikslų ir paskatinti Lietuvos dalyvius aktyviai pasinaudoti šios programos teikiamomis galimybėmis. Planuojama per 500 dalyvių. Juos pasveikinti planuoja LR Prezidentas Gitanas Nausėda.

Renginyje Europos Sąjungos inovacijų, mokslinių tyrimų, kultūros, švietimo ir jaunimo komisarė Mariya Gabriel apžvelgs, kokių Europos Sąjungos tikslų padės siekti naujoji programa, „Europos horizontą“ kaip politikos įgyvendinimo priemonę detaliau pristatys Europos Komisijos mokslo ir inovacijų direktorato generalinis direktorius Jean-Eric Paquet. Bus pristatyta kitų valstybių geroji praktika rengiantis dalyvauti naujoje programoje ir surengta politinė diskusija, kaip Lietuva galėtų geriau išnaudoti šios programos teikiamas galimybes.

Antroji diena bus skirta detaliau supažindinti su programos struktūra ir galimybėmis būsimiems pareiškėjams.

Renginį organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos mokslo taryba, mokslo ir inovacijų ryšių biuru Briuselyje LINO, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra MITA.

Daugiau informacijos ir registracija į renginį ir programa.

Komunikacijos skyrius
El. paštas info@smm.lt
Tel. +370 5 219 1129