Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame išgirsti mokyklų pokyčių istorijas!
event 2019-03-15 domain Renkuosi mokyti label_outline Projektai ir konkursai

Kviečiame išgirsti mokyklų pokyčių istorijas!

Balandžio 26 d.  kviečiame susitikti – projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ dalyvaujančios mokyklos pristatys, kokių pokyčių pavyko pasiekti per dvejus metus.

Renginyje „Pokyčių istorijos mokyklose: ką gali bendruomenė“ išgirsite 14 tikrų istorijų, papasakotų mokytojų, mokinių ir jų tėvelių. Apie abejones ir baimę keistis, apie džiaugsmą išdrįsus, apie augančią bendrystę, tikėjimą savo jėgomis ir sėkme. Šios istorijos – tai trumpas žvilgsnis į tai, kas visus dvejus metus vyko projekto mokyklose, kokios naujos tradicijos, erdvės, ryšiai, kultūra kūrėsi mokyklose, klasėse ir bendruomenėse. Įsitikinsime, kad net ir didžiausi pokyčiai prasideda nuo mažo žingsnio, nuo vieno pasikeitusio vaiko gyvenimo ar savijautos mokykloje.

Kol mūsų pasakotojai ruošiasi ir tobulina savo istorijas, Jus kviečiame rezervuoti savo laiką:

Data: balandžio 26 d.
Laikas: 12 -16 val.
Vieta: Vilnius Tech Park konferencijų centras, Antakalnio g. 17, Vilnius
Savo dalyvavimą patvirtinkite REGISTRACIJA –> https://goo.gl/forms/1GZZZ8bRPVExqR8c2

Detalią programą paskalbsime jau netrukus!

Projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas. Mokyklų pokyčio projektas – kertinis projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!” elementas. Kiekvienoje projekto mokykloje buvo vykdomas tyrimas, remiantis jo išvadomis, buvo pasirinkta tobulintina sritis, o  mokyklos pokyčio komanda kūrė pokyčių planą bei įtraukė visą mokyklos bendruomenę į jo įgyvendinimą.

Su mokyklų pokyčių projektais galite susipažinti čia –> https://www.renkuosimokyti.lt/mokyklu-dalyvavimo-metai/2017-metai/