Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame naudotis rekomendacijomis „Išmaniosios technologijos ir informatinis mąstymas“
event 2021-01-08 domain Nacionalinė švietimo agentūra label_outline Aktualijos

Kviečiame naudotis rekomendacijomis „Išmaniosios technologijos ir informatinis mąstymas“

Besibaigiant 2020 metams parengti ir išleisti du leidiniai apie informacinių technologijų naudojimą ikimokykliniame, priešmokykliniame ir pradiniame ugdyme. Leidinyje „Išmaniosios technologijos ir informatinis mąstymas. Rekomendacijos: ką būtina žinoti pradinukų tėvams (globėjams) ir mokytojams“ pateikiama patarimų, kaip padėti vaikams saugiai naudotis informacinėmis technologijomis, supažindinama su pradinio ugdymo informatikos bendrąja programa, jos turiniu ir pasiekimų sritimis, pateikiama paprastų ir suprantamų pavyzdžių, kaip ugdyti vaikų informatinį mąstymą.

Elektroninė leidinio versija skelbiama Ugdymo turinio informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“, nuoroda https://sodas.ugdome.lt/metodiniai-dokumentai/perziura/11801.

Leidinyje „Išmaniosios technologijos ir informatinis mąstymas. Rekomendacijos: ką būtina žinoti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų tėvams (globėjams) ir mokytojams“ supažindinama su informacinių technologijų naudojimu ankstyvajame ugdyme https://sodas.ugdome.lt/metodiniai-dokumentai/perziura/11800. Šiame leidinyje pateikiama pavyzdžių, kokia veikla ankstyvajame ugdyme padeda lavinti vaikų gebėjimus ir loginį mąstymą – tai svarbu informatiniam mąstymui ateityje, taip pat tai, ką reikia žinoti apie vaikų saugumą ir laiką prie telefonų, planšečių, kompiuterių ar televizorių ekranų.

 

Giedrė Čiapienė

Švietimo pagalbos departamento

Mokyklų veiklos plėtros skyriaus metodininkė

Tel. 8 658 18 319

El. p. Giedre.Ciapiene@nsa.smm.lt