Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame stebėti konferencijos EMINENT 2018 transliaciją
event 2018-12-11 domain European Schoolnet label_outline Aktualijos

Kviečiame stebėti konferencijos EMINENT 2018 transliaciją

Švietimo ministerijos susitinka su verslo atstovais ir švietimo srities suinteresuotosiomis šalimis, siekdamos atrasti ir išnagrinėti naujas profesinio tobulėjimo tendencijas visoje Europoje, aptarti efektyviausius būdus ir dalintis patirtimi, kaip kelti mokytojų kvalifikaciją.

Renginį įprasmins Lisabonos universiteto profesoriaus António Nóvoos ir profesorės Dianos Laurillard pranešimas. Dalyviai iš švietimo ministerijų, mokyklų, universitetų, Europos organizacijų ir technologijų sektoriaus atstovų įvairiuose plenarinėse sesijose, seminaruose ir neoficialiuose posėdžiuose nagrinės problemas, su kuriomis susiduria mokytojo profesija, ir aptars naujos ugdymo kompetencijos ir vertinimo modelius.

Toks suinteresuotųjų šalių bendradarbiavimas, siekiant aptarti švietimo šiandienos klausimus, siekti bendrų sprendimų, buvo EMINENT esminis bruožas nuo pirmojo renginio prieš 20 metų. Marc Durando, „European Schoolnet“ vykdantysis direktorius, sakė: „Debatų įvairovė, sujungianti įvairias perspektyvas, yra ideali aplinka, padedanti sukurti darnias naujoves“.

EMINENT oficialiai paskelbtas nauja „Scientix“ ataskaita – būtent tokio bendradarbiavimo pavyzdys. Ataskaitoje daroma išvada: „Mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos mokytojams (STEM) reikia daugiau paramos, mokymų ir priemonių inovatyvaus ugdymo įgyvendinimui mokyklose“. Ataskaitoje aptariami „Scientix“ atlikto didelio masto mokytojų apklausos duomenys.

Sekite #EMINENT2018 socialinėje žiniasklaidoje.

Žiūrėkite renginio tiesioginę transliaciją:
Gruodžio 13 d., 9.30-10.30 val.: António Nóvoa, Lisabonos universiteto Švietimo instituto profesorius.
Gruodžio 14 d. Nuo 9.30 iki 12.15 val.: UCL Švietimo instituto Londone profesorės Dianos Laurillard pagrindinis pranešimas ir apskritojo stalo diskusija.

Konferencijos programa.