Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame susipažinti su kultūros paso paslaugomis
event 2018-10-01 domain Švietimo informacinių technologijų centras label_outline Projektai ir konkursai

Kviečiame susipažinti su kultūros paso paslaugomis

Kultūros paso paslaugos teikiamos mokiniams, besimokantiems pagal pradinio ugdymo programą, siekiant skatinti ir plėtoti jų domėjimąsi įvairiomis kultūros ir meno veiklos formomis, supažindinti su dalyvavimo šiose veiklose galimybėmis.

2018 m. rugsėjo–gruodžio mėn. kultūros pasas galioja tik pradinių klasių mokiniams, o kiekvienam pradinukui virtualioje piniginėje skiriami 5 eurai.

Kultūros paso paslaugų rinkinys, kuris sudarytas iš nustatytus kriterijus atitinkančių kultūros ir meno paslaugų, skirtų kultūros paso tikslams įgyvendinti, mokykloms, mokytojams ir mokiniams skelbiamas švietimo portalo neformalaus vaikų švietimo srityje http://kulturospasas.emokykla.lt.

Kultūros renginiai patogiai suskirstyti į sritis, kurios padės lengviau atrasti norimą paslaugą.

Prie kiekvienos paslaugos aprašymo pateiktame kalendoriuje nurodytos datos, kada vyks renginiai ir koks galimas dalyvių skaičius. Šalia kalendoriaus nurodoma visa svarbi informacija apie paslaugą, todėl mokyklos jau gali su ja susipažinti ir atsirinkti aktualius ir įdomius renginius.

Mokyklos artimiausiu metu į savo el. pašto dėžutes gaus registracijos prie paslaugų rezervavimo ir užsakymo sistemos duomenis ir visą reikalingą informaciją Kultūros paso paslaugoms užsisakyti.

Papildoma informacija:

Kultūros paso koncepcija

Kultūros paso paslaugų atrankos 2018 m. tvarkos aprašas

Kultūros paso paslaugų finansavimo 2018 metų tvarkos aprašas

Švietimo portalas https://www.emokykla.lt/neformalus/pradzia