Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame vaikus dalyvauti tarptautiniame FAI piešinių konkurse „Draugiškesnis pasaulis su aviacijos sportu“
event 2020-11-26 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras label_outline Projektai ir konkursai

Kviečiame vaikus dalyvauti tarptautiniame FAI piešinių konkurse „Draugiškesnis pasaulis su aviacijos sportu“

Kai pagalvojame apie aviaciją, mintys savaime kyla aukštyn, – pradedame svajoti, kaip skrodžiame padangę sklandytuvu, kaip plaukiame oro balionu, o galbūt kaip manevruojame tarp debesų ir darome mirties kilpas akrobatiniu lėktuvu. Pakilti ir skrieti dangumi – nuostabu, tačiau nuotykių kupinos kelionės pradžia – ant žemės, kur bendromis jėgomis kuria žmonių komanda.

Grupėje galima pasiekti tokių rezultatų, kokie vargu ar įmanomi veikiant atskirai. Per bendrą pomėgį užsimezga draugystės, tarp aviacijos entuziastų nelieka pareiginių barjerų. Bendraminčiai iš įvairiausių pasaulio vietų susitinka, sportuoja,  sėdėdami kur nors ant uolos krašto dalinasi smagiomis istorijomis... pilotai pietauja su aptarnaujančiu personalu. Turiningos bendrystės momentai gražiai susilieja aviacijos šventėse, kur susitinka visi norintys dalintis aviacijos sporto teikiamu džiaugsmu. Pilotai entuziastingai pasakoja apie savo lėktuvus, personalas dalinasi įžvalgomis apie savo atsakingą darbą. Sklando galybė pašnekesių, naujos informacijos, gerą pramogą įspūdžių ištroškusiems žiūrovams suteikia sportininkų pasirodymai.

Oro sportas jungia įvairaus amžiaus žmones iš įvairiausių pasaulio vietų, 

Norėtum prisijungti? Ruoškis dailės priemones, kinkyk fantaziją ir... kylam! Su piešiniu, reiškiančiu pomėgio vienijančią galią, draugiškesnio pasaulio viziją. 

Nuostatai

Dalyvių registracija