Praktiniai patarimai : kaip mokytojams dirbti su „Google“ priemonėmis

Grįžti

Praktiniai patarimai : kaip mokytojams dirbti su „Google“ priemonėmis
event 2021-08-04 domain Nacionalinė švietimo agentūra label_outline Aktualijos

Praktiniai patarimai : kaip mokytojams dirbti su „Google“ priemonėmis

Kviečiame žiūrėti du naujai paskelbtus vaizdo įrašus, kuriuose pasakojama, kaip išnaudoti „Google“ siūlomomas galimybes ugdyme. Pastaruoju metu nemažai mokyklų ugdymo procesui organizuoti naudoja „Google“ programas, todėl šiuose įrašuose galite atrasti naudingų praktinių patarimų.

Užsienio šalių metodinės medžiagos skyrelyje galite susipažinti su vaizdo pristatymais, patobulinti savo gebėjimus, o gal išbandyti dar nenaudotą priemonę. „New EdTech Classroom“ parengta vaizdo medžiaga pateikiama anglų kalba.

Pirmame vaizdo įraše „New EdTech Classroom. Organize Your Teacher Google Drive (Mokytojo „Google“ diskas: kaip susitvarkyti) mokytojams pristatoma, kaip susitvarkyti „Google“ diską, net jei aplankai buvo kaupiami metų metus.

Antrame vaizdo įraše „New EdTech Classroom. Google Slides Tutorial for Teachers („Google“ skaidrių pamoka mokytojams)“ „Google for Education“, „National Geographic“ sertifikuotas pedagogas Sam Kary pristato, kaip klasėje naudoti „Google“ skaidres, kaip pridėti tekstą, garso, vaizdo įrašus ir nuorodas prie skaidrių, taip pat kur ieškoti iš anksto sukurtų „Google“ skaidrių šablonų. Mokytojai taip pat sužinos, kaip „Google“ skaidres paversti mokinių užduočių šablonais, kaip piešti ant skaidrių naudojantis „Annotate.net“, suinteraktyvinti naudojantis „Pear Deck“, pridėti garso komentarus naudojantis „Mote“.

Primename, kad Metodinės medžiagos skyrelyje galite peržiūrėti daug įvairių vaizdo įrašų apie nuotolinio mokymo(si) organizavimą tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis.