Tinklalapio logotipas
Grįžti

Lietuvos studentų sąjunga studentus kviečia vienai dienai pakeisti Vyriausybę
event 2018-10-31 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Lietuvos studentų sąjunga studentus kviečia vienai dienai pakeisti Vyriausybę

Lietuvos studentų sąjunga (LSS), minint Tarptautinę studentų dieną, kviečia studentus vienai dienai tapti pasirinktos ministerijos vadovu arba Ministru Pirmininku ir Vyriausybės posėdyje aptarti, kaip kiekviena ministerija gali prisidėti prie būsimo ar esamo studento gerovės kūrimo bei puoselėjimo.

Visus norinčius dalyvauti, LSS kviečia užpildyti pateiktą formą ir iki lapkričio 5 d. pateikti šiuos dokumentus:

  • Gyvenimo aprašymą;
  • Motyvacinį laišką, pagrindžiantį, kodėl pretenduojama į pasirinktą ministeriją (galima kandidatuoti ne daugiau kaip į tris pozicijas, motyvaciniame laiške pasirinkimai pateikiami prioriteto tvarka);
  • Dvi rekomendacijas, kurias gali suteikti aukštoji mokykla, darbovietė ar organizacija, kurioje studentas dirba (dirbo) ar atlieka (atliko) savanorišką veiklą, praktiką.

Rekomendacijos, gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas turi atspindėti studento sukauptą patirtį, kompetencijas pasirinktos ministerijos darbo srityje.

Dokumentai priimami nuo 2018 m. spalio 30 d. iki 2018 lapkričio 6 d. (imtinai) LSS biure adresu A. Vivulskio 36, 2a. nuo 10 iki 18 val. arba elektroniniu paštu viktorija.zilinskaite@lss.lt.

Dokumentus nagrinės LSS sudaryta komisija, kuri turi teisę į prašymų ir dokumentų nagrinėjimą pasikviesti ministerijos atstovus.

Nagrinėjant prašymus ir dokumentus komisija turi teisę dalį studentų kviesti į motyvacinius pokalbius, siekiant išrinkti tinkamiausią kandidatą. Motyvaciniuose pokalbiuose pagal poreikį gali dalyvauti ir atitinkamos ministerijos atstovas.

  • Iki lapkričio 6 d. vyksta dokumentų priėmimas;
  • Lapkričio 7 d. pretendentai apie dalyvavimą bus informuoti nurodytu el. paštu;
  • Lapkričio 8 d. – motyvacinių pokalbių sesija (jeigu yra poreikis);
  • Lapkričio 9 d. – atrinktų studentų susitikimai su LSS atstovais;
  • Lapkričio 12-14 dienomis – individualūs studentų susitikimai su ministrais (susitikimo metu aptariami abiejų pusių lūkesčiai, ministerijos darbo specifika, keitimų dienai iškelti tikslai ir uždaviniai);
  • Lapkričio 15 d. – studentai keičia LR Vyriausybę (studentas turi iš anksto parengtą darbotvarkę, iškeltus uždavinius ir numatomus darbų rezultatus);
  • Lapkričio 16 d. – studentiško Ministrų kabineto susitikimas su tikruoju Ministrų kabinetu (Vyriausybių posėdis, kurio metu aptariami studentų siūlymai ir idėjos probleminių sričių sprendimams, parengtos darbo dienos metu).