Metodinė medžiaga intelektinės nuosavybės tema

Grįžti

Metodinė medžiaga intelektinės nuosavybės tema
event 2023-01-05 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Metodinė medžiaga intelektinės nuosavybės tema

Švietimo portalo metodinės medžiagos saugykloje viešinamas medžiaga intelektinės nuosavybės tema.

Metodinė medžiaga „Intelektinė nuosavybė – integruojama tarpdalykinė tema. Teorinis modeliavimas pamokos planavimui“ skirta mokytojams, siekiantiems kūrybingai panaudoti teorinį modeliavimą planuojamoms veikloms pamokose, lanksčiai žvelgti į šios tarpdalykinės temos integravimą, tartis ir ieškoti būdų, kaip suprasti ir gebėti paaiškinti intelektinės nuosavybės esmę, bendradarbiaujant su kolegomis ir savo mokiniais, drąsiai mokytis drauge.

Metodinė medžiaga „Ką svarbu žinoti naudojant kitų autorių kūrinius ir juos kuriant bei panaudojant ugdymo procese“  yra klausimų – atsakymų forma parengta metodinė medžiaga, skirta mokytojams ir mokiniams, padedanti suprasti, kaip tinkamai naudoti kitų autorių ir savo sukurtą medžiagą ugdymo procese, paisyti autorių teisių (intelektinės nuosavybės) reikalavimų bei suprasti, kokias autorių teises gali turėti mokytojai ir mokiniai kaip potencialūs mokymo(si) objektų kūrėjai švietimo kontekste. Dokumentas švietimo tikslais sudarytas EUIPO medžiagą pritaikius Lietuvos vartotojams ir švietimo kontekstui.

Medžiagą parengė Nacionalinės švietimo agentūros Ugdymo turinio rengimo skyriaus vedėjo pavaduotoja dr. Loreta Statauskienė.

Jei perskaičius medžiagą kils klausimų, įžvalgų ar norėsite suteikti grįžtamąjį ryšį autorei, būtinai parašykite el. pašto adresu loreta.statauskiene@nsa.smm.lt