Metodinė medžiaga mokytojui pilietinio ugdymo tema

Grįžti

Metodinė medžiaga mokytojui pilietinio ugdymo tema
event 2021-11-03 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Metodinė medžiaga mokytojui pilietinio ugdymo tema
Pixabay.com nuotrauka

Švietimo portalo metodinės medžiagos saugykloje yra kaupiama metodinė medžiaga, skirta mokytojui. Neseniai paskelbta nemokama edukacinė medžiaga mokytojams pilietinio ugdymo tema.

Dalijamės Lietuvos vartotojų instituto išleistu leidiniu mokytojams „Atsakingas vartojimas. Mokytojo knyga“, kuriame pateikiama aktuali informacija apie atsakingą maisto vartojimą ir asmeninių finansų tvarkymą.

Prie leidinio yra parengtas pateikčių paketas, kurį sudaro 12 teminių grupių: Maisto vartojimo tendencijos, Maisto kelias, Sveikatai palanki mityba, Maisto produktų maistingumas, Maisto produktų ženklinimas, Maisto produktų pakuotės, Atskiri maisto produktai ir jų poveikis aplinkai, Gėrimų pasirinkimo kriterijai, Asmeninių finansų tvarkymo svarba, Biudžetas ir taupymo pagrindai, Sąskaitos ir atsiskaitymai, Atsakingas skolinimasis.

Medžiaga yra Lietuvos vartotojų instituto vykdomo projekto „Pilietiškumo skatinimas per atsakingą vartojimą" dalis, kurį finansuoja Europos socialinis fondas. Leidinys ir pateikčių paketas randami metodinės medžiagos saugykloje paieškoje pasirinkus raktinį žodį „Atsakingas vartojimas“.

Primename, kad Nacionalinė švietimo agentūra nėra atsakinga už kitų autorių metodinės medžiagos naudojimą. Joje pateikiama asmeninė autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su oficialia organizacijos pozicija. Viešinama medžiaga yra rekomendacinė ir dėl jos naudojimo sprendžia mokytojas.

Nacionalinės švietimo agentūros Mokymo priemonių sklaidos skyrius