Metodinis leidinys-rekomendacijos „Inovacijų išbandymas mokyklose“ (2 rinkinys)

Grįžti

Metodinis leidinys-rekomendacijos „Inovacijų išbandymas mokyklose“ (2 rinkinys)
event 2021-12-16 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Metodinis leidinys-rekomendacijos „Inovacijų išbandymas mokyklose“ (2 rinkinys)
Pexels.com nuotrauka

Nacionalinė švietimo agentūra įgyvendindama ESF projektą „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“ (Nr. 09.4.2-ESFA-V-715-02-000) parengė leidinį „Inovacijų išbandymas mokyklose“ (2 rinkinys).

Inovacijų išbandymas vykdytas septyniose ugdymo srityse: kalbų, matematikos ir IT, gamtos mokslų ir kūno kultūros, socialinio ir dorinio ugdymo, menų ir technologijų, pradinio ugdymo, specialiojo ugdymo. Inovacijų išbandymo rezultatai pateikti priemonių rinkiniuose. Antrąjį rinkinį sudaro rekomendacijos ir gairės tolesniam inovacijų taikymui bei mokytojų kompetencijų tobulinimas.

Metodinėje priemonėje aprašytos rekomendacijos pagal inovacijos taikymo ugdymo procese sritį ir apžvelgiamas mokytojų kompetencijų tobulinimas inovacijų išbandymo metu.

Metodinis leidinys viešinamas Švietimo portalo metodinės medžiagos saugykloje ir gali būti randamas paieškoje įvedus raktinius žodžius „leidinys“ ar „inovacijos“.

 

Metodinės medžiagos saugykloje yra kaupiama metodinė medžiaga, skirta mokytojui. Atkreipiame dėmesį, kad Nacionalinė švietimo agentūra nėra atsakinga už kitų autorių metodinės medžiagos naudojimą. Joje pateikiama asmeninė autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su oficialia organizacijos pozicija. Viešinama medžiaga yra rekomendacinė ir dėl jos naudojimo sprendžia mokytojas.

Nacionalinės švietimo agentūros Mokymo priemonių sklaidos skyrius