Tinklalapio logotipas
Grįžti

Metusi darbą komunikacijos srityje, tapo lietuvių kalbos mokytoja
event 2019-05-15 domain 15min.lt label_outline Spaudos apžvalga

Metusi darbą komunikacijos srityje, tapo lietuvių kalbos mokytoja

Vilnietė Brigita Meškonytė iki praėjusių metų žiemos dirbo komunikacijos projektų vadove. Tačiau mergina nusprendė viską mesti, paklausė savo širdies ir pasirinko dirbti lietuvių kalbos mokytoja Vilniaus Ryto progimnazijoje. Pasak pašnekovės, ji visuomet save įsivaizdavo dirbančią mokykloje, tačiau baigusi lietuvių filologijos bakalauro studijas, nusprendė jėgas išmėginti komunikacijos srityje. Šiandien B.Meškonytė atvirai kalba apie pasirinkimus, profesinio kelio radimą ir mokytojo darbą.

– Kodėl pasirinkote lietuvių filologijos studijas?

– Lietuvių filologijos studijos buvo iš tiesų ta kryptis, kuria norėjau eiti, ir šiuo keliu einu iki šiol. Dar besimokydama mokykloje supratau, kad noriu tapti mokytoja. Kadangi mėgiamiausia pamoka buvo lietuvių kalba ir literatūra, daug klausimų nekilo.

– Studijavote Lietuvos edukologijos universitete (dab. Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje) lietuvių filologijos bakalauro ir lyginamosios lietuvių filologijos magistrantūros studijas. Kuo lietuvių filologijos studijos buvo naudingos Jūsų profesiniame kelyje?

– Kasdien džiaugiuosi kiekviena diena, praleista universitete – ir paskaitose, ir daugybėje veiklų po jų tarp universiteto sienų. Turėjau galimybę mokytis iš tikrų profesionalų ir Žmonių iš didžiosios raidės. Jie žavėjo erudicija ir stipriomis žmogiškosiomis vertybėmis. Įgijau daug naudingos patirties, augau kaip asmenybė ir išsinešiau didelį žinių bagažą. Visos studijos tapo dalimi manęs, todėl, manau, kad kasdien galiu jas pritaikyti savo veikloje.

Daugiau skaitykite čia.