Tinklalapio logotipas
Grįžti

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė
event 2018-04-24 domain Žinauviska.lt label_outline Aktualijos

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

Šiuo metu iki balandžio 29 d. visose šalies bibliotekose vyksta Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Bibliotekininkai kviečia savo bičiulius, lankytojus, skaitytojus, skaitymo ir kitų šviečiamųjų ir lavinamųjų veiklų gerbėjus į renginius, naujų knygų pristatymus, konferencijas, diskusijas, filmų peržiūras, susitikimus su autoriais. Šių metų Lietuvos bibliotekų savaitės vienijanti tema – kartu mes kuriame ateitį.

Kokios bibliotekos bus po 5, 10 ar 15 metų? Kokių specialistų, gebėjimų ir kompetencijų reikės? Kokie skaitytojai ateis į bibliotekas? Kokiomis priemonėmis įveiksime pasitaikančias kliūtis? diskutuok ir siūlyk ateities bibliotekų scenarijus bei projektus. Organizatoriai taip pat primena, kad per šią savaitę iš bibliotekų skolininkų, pavėluotai grąžinančių knygas, nebus imami delspinigiai, su tikslu kartu kurti tokias bibliotekas, kuriose kiekvienas yra laukiamas ir suprantamas.

Taigi nepraleisk progos dalyvauti įdomiuose renginiuose savo miesto bibliotekose (daugiau informacijos ir programos ieškok savo miesto bibliotekos puslapyje).

Susipažinti, kokie Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai vyksta Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje gali čia.