Tinklalapio logotipas
Grįžti

Patirtiniai mokymai ugdymo įstaigų vadovams „Super vadovas“
event 2018-11-07

Patirtiniai mokymai ugdymo įstaigų vadovams „Super vadovas“

Su Lietuvos ugdymo įstaigų mikroklimatu ir komandos formavimu dirbanti patirtinio ugdymo komanda Whatansu bei sveikos gyvensenos centras „Auksinė giria“ kviečia pozityviam pokyčiui neabejingus formaliojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų vadovus bei jų pavaduotojus į unikalius patirtinius mokymus – „Super Vadovas“.

Jums tenka didžiulė atsakomybė burti ir ugdyti bendruomenę, kurią sudaro ugdymo įstaigos darbuotojų kolektyvas, ugdytiniai ir jų tėvai. Tai reikalauja ne tik ypatingų bendravimo, vadovavimo kompetencijų, bet ir žmogiškųjų resursų išmanymo, psichologinio atsparumo, ne tik IQ, bet ir EQ.

Patirtiniai dviejų dienų mokymai „Super vadovas“ orientuoti į vadovą kaip lyderį, jo poreikius, psichologinę gerovę, kurią dažnai pamirštame susitelkę į administracinį darbą. Mokymų metu įgyta patirtis įgalins Jus konstruktyviai įvertinti kasdienę veiklą ir ieškoti kūrybiškų sprendimų, kurie leis įgyvendinti pozityvius pokyčius Jūsų organizacijoje. Šiuose mokymuose pažinsite technikas, padėsiančias telkiant organizacijos bendruomenę.

Mokymai skirti vadovams, kurie nori žinoti ir atpažinti savo komforto, diskomforto ribas, suprasti, kaip gali jaustis bendruomenės nariai iškilus sunkiai, nesaugiai situacijai, kaip tokių situacijų išvengti ar jas valdyti.

Jūsų laukia:
Neformali, jauki, palanki veikloms aplinka;
Patirtis, kur mokymų vadovai ne nurodinėja, o skatina Jus pačius atrasti, mąstyti;
Tempas, kurį pasirinksite individualiai;
Nuolatinės refleksijos bei asmeninė savistaba – kas ir kodėl pavyko, kodėl buvo veikiama būtent taip, ką galima būtų keisti, kaip galima veiklą tobulinti, kas patiko, kaip paveikė.

Mokymų metu įgyta patirtis padės Jums geriau suprasti, ką Jūs galėtumėte daryti kitaip, kad Jūsų bendruomenė būtų tvirtesnė, draugiškesnė, atviresnė ir labiau palaikanti kasdienėse veiklose. Mokymus organizuoja su Lietuvos ugdymo įstaigų mikroklimatu ir komandos formavimu dirbanti patirtinio ugdymo komanda Whatansu bei sveikos gyvensenos centras „Auksinė giria“.

REGISTRACIJA

PROGRAMA
1 diena
9:00 Susipažinimas ir programos pristatymas
9:45 Saldi pertraukėlė
10:00 Koks aš esu vadovas? Kur ir koks yra mano jėgos šaltinis “Element of Power” – Mindaugas Vidugiris
13:00 Refleksija
14:00 Pietūs
15:00 Oras, žemė, ugnis, vanduo? Pasirinktinai du užsiėmimai:
Sąmoningas kvėpavimas (rebefingas) – Ligita Ilgutytė; O
Darbo srauto valdymas mokykloje. Produktyvumas be streso – Rygaudas Guogis ; Ž
Tikslai – Povilas Petrauskas (*laukiama lektoriaus patvirtinimo); U
Emocijų paleidimas – Rytis Lukoševičius. V
18:00 Grupės refleksija
19:00 Vakarienė
20:00 Dienos refleksija
21:00 Poilsis/ Pirtis su pirties meistrais
 
2 diena
7:00 Kitoks žadintuvas ir kitokia mankšta
8:30 Pusryčiai
9:30 Patyriminis komandos formavimo žygis. “Ecotherapy” ir jos pritaikymas vadovaujant – Mindaugas Vidugiris
13:00 Grįžtame į Auksinę girią, žygio refleksija
14:00 Pietūs
14:30 Baigiamoji dalis
15:00 Išvykimas
 
Renginio įgyvendintojai ir lektoriai:
 
Mindaugas Vidugiris – profesionalus lektorius, vedantis mokymus šimtams mokytojų visoje Lietuvoje, mentorius, asmeninio tobulėjimo konsultantas, patirtinio ugdymo ekspertas. Su Mindaugu dalyviai leisis į patirtinį komandos formavimo žygį (“ecotherapy” ir jos pritaikymas vadovaujant).
Rygaudas Guogis – VŠĮ “Mokymosi mokykla” direktorius, vienas iš renginio lektorių, – ves mokymus tema “Darbo srauto valdymas mokykloje. Produktyvumas be streso.” Mokymų dalyviai susipažins su darbo srauto valdymo sistema, kuri priderinta prie didelio tempo ir nuolatinių pokyčių.
Rytis Lukoševičius – paleidimų centro „Į save“ įkūrėjas ir vadovas – renginyje ves Emocijų paleidimo seminarą. Rytis Lukoševičius paleidimų metodo mokėsi, studijuodamas JAV emocijų paleidimo organizacijoje „Release Technique“. Emocijų paleidimo metodo Rytis moko jau nuo 2013 m.
Ligita Ilgutytė – kvėpavimo terapijos, sąmoningo kvėpavimo praktikė bei medicinos magistrė, Dalios Beatos Kasmauskaitės kvėpavimo terapijos mokyklos sertifikuota mokinė (2015 m.). Nuo 2016 m. sąmoningo kvėpavimo guru, Dan Brule (JAV), mokinė. “Super vadovas” renginio dalyviai turės galimybę sudalyvauti vienoje Ligitos vedamoje kvėpavimo sesijoje.
Jurga Vidugirienė – Whatansu stovyklų mama, darbo su itin aukšto intelekto vaikais specialistė;
Rūta Vaitiekutė – neformaliojo ugdymo specialistė, jaunimo programų vadovė, Whatansu patirtinių mokymų vadovė;
Viktorija Minčinskaja – Whatansu psichologė;
Gvida Vaičiūnaitė – Whatansu patirtinių stovyklų vadovė, verslo vadybos specialistė, profesionali šokėja ir vaikų bei jaunimo šokių trenerė.

Daugiau informacijos rasite čia.