Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pažintinis renginys „Skaitmeninė infrastruktūra: galimybės ir įgyvendinimas“
event 2021-05-18 domain Nacionalinė švietimo agentūra label_outline Aktualijos

Pažintinis renginys „Skaitmeninė infrastruktūra: galimybės ir įgyvendinimas“

Nacionalinė švietimo agentūra, vykdydama projektą „Mokyklų darbuotojų, koordinuojančių informacinių ir komunikacinių technologijų veiklą, kompetencijos tobulinimas“ (projekto kodas 09.2.1-ESFA-V-726-02-0001), kviečia asmenis, atsakingus už IKT veiklą mokykloje ar besidominčius ir padedančius diegti technologijas, dalyvauti pažintiniuose renginiuose, kuriuose  bus pristatytos skaitmeninės kompetencijos tobulinimo galimybės.

Gegužės 25 d. 15 val. kviečiame dalyvauti informaciniame renginyje Skaitmeninė infrastruktūra: galimybės ir įgyvendinimas“ ir išsamiau susipažinti su šia tema, atrasti sau tinkamus metodus ir priemones.

Švietimo institucija turi reikiamos kompetencijos ir yra įsidiegusi procesus, skirtus veiksmingai nustatyti, parinkti ir visais organizacijos lygmenimis taikyti įvairias skaitmenines mokymosi technologijas, atitinkančias jos veiklos mastą ir poreikius. Tiesiogiai mokiniams ir mokytojams skirtos paslaugos turi veikti be jokių trikdžių. Tam reikia, kad esminė infrastruktūra ir paslaugos (tinklai, portalai, belaidis ryšys, debesija) būtų visuotinai prieinamos.

Lektoriai pristatys aktualias temas apie skaitmeninių technologijų investicijas, „labai gerai įrengtos klasės“ koncepcinį modelį, BYOD – „atsinešk savo įrenginį“ principą. Renginio metu bus atliekamos praktinės užduotys.

Norinčius dalyvauti renginyje kviečiame registruotis čia.

Kiekvienam prisiregistravusiam dalyviui asmeniškai bus atsiųsta renginio programa ir prisijungimo nuoroda. Dalyvių skaičius ribotas.

Nuotoliniai renginiai vyks „Zoom“ platformoje. Pažintinio renginio trukmė – 4 akad. valandos. 

 

Laura Stankevičienė

Projekto „Mokyklų darbuotojų, koordinuojančių informacinių ir komunikacinių technologijų veiklą, kompetencijos tobulinimas“ (projekto kodas 09.2.1-ESFA-V-726-02-0001) metodininkė

El. p. laura.stankeviciene@nsa.smm.lt, tel. 8 659 01419