Tinklalapio logotipas
Grįžti

Platus išsilavinimas užaugina konkurencinius raumenis
event 2019-05-15 domain 15min.lt label_outline Spaudos apžvalga

Platus išsilavinimas užaugina konkurencinius raumenis

Vytauto Didžiojo universiteto informatikos fakulteto absolventas Justas Maziliauskas su kolega vadovauja įmonei, programuoja, kuria internetinius puslapius ir mobiliąsias aplikacijas. Studijų metu įgytas platus universitetinis išsilavinimas suteikė daugiau galimybių rinktis darbo specifiką ir konkuruoti rinkoje.

Daugiau nei programuotojas

Šiuolaikiniame pasaulyje nelieka griežtų specialybės rėmų, konkurencingesni tampa specialistai, kurie sėkmingai sujungia skirtingų profesijų žinias. Tai patvirtina VDU informatikos fakultete multimedijos ir interneto technologijos specialybę įgijęs ir šiuo metu su kolega įmonei vadovaujantis Justas Maziliauskas. Studijų programa apėmė kelias skirtingas disciplinas – programavimą, fotografiją, dizainą, filmų, animacijos kūrimą. Žinoma, kaip ir visi programuotojai, studijavo matematiką ir statistiką.

„Tai labai plati specialybė, išsilavinimas man ir kurso draugams suteikė laisvę rinktis, kiekvienas gali atrasti tai, kas jam labiau tinka. Vieni mano kurso draugai dirba programuotojais, kiti fotografuoja, vienas reperis įrašinėja dainas“, – sako J. Maziliauskas.

Daugiau skaitykite čia.