Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pradėk studijas Kinijoje jau 2019 m. rugsėjį!
event 2018-10-03 domain Žinauviska.lt

Pradėk studijas Kinijoje jau 2019 m. rugsėjį!

Mokslo metų pradžia asocijuojasi su naujomis pradžiomis ir galimybėmis. Šie mokslo metai startavo su naujiena ir studijų užsienyje srityje: „Kastu“ garsiai skelbia naują studijų kryptį – Kiniją. Kinija žavi technologijomis ir nesustojančiu gyvenimo tempu. Tai vieta, kurioje technologijos pasitinka kiekviename žingsnyje, o gyvenimas be išmaniųjų programėlių – neįsivaizduojamas.

Tarptautiniams studentams Kinijoje sąlygos studijuoti yra itin patrauklios – mažesni stojimo reikalavimai, geresni bendrabučiai ir didesnės stipendijos. Tiesa, vidutiniškai studijos kainuoja 2000–5000 Eur, tačiau tarptautiniai studentai turi galimybę gauti stipendiją, kuri padengia studijų, bendrabučio ir sveikatos draudimo kainą bei kiekvieną mėnesį skiria iki 300 Eur išmoką pragyvenimui.

Dėl spartaus šalies augimo, tarptautiniai studentai, turintys patirties gyvenant Kinijoje, suprantantys žaibiškai augančią rinką, sugebantys bent minimaliai susikalbėti kinų kalba bei suprantantys jų kultūrą – turi didelį pranašumą pasaulinėje arenoje. Nepriklausomai nuo srities, ar svajoji dirbti nevyriausybinėje organizacijoje ar siekti karjeros finansų, inžinerijos ar medicinos sektoriuje, studijos Kinijoje yra didžiulis pranašumas globaliame pasaulyje!

Kinija yra fantastiška vieta pradėti karjerą – kokybiškos ir nuolat tobulinamos studijos, platus studijų programų pasirinkimas, naujos kultūros pažinimas, ryšių užmezgimas su studentais iš viso pasaulio, ir svarbiausia – atsiveriančios karjeros galimybės.

Skamba įdomiai, tiesa? Sąlygos – puikios, ateities perspektyvios – daug žadančios. O kur dar palankios galimybės keliauti, papildomai užsidirbti, ragauti tradicinio maisto ir susirasti draugų iš viso pasaulio...

Sužinok daugiau čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Kastu International.