Rudens mokymų katalogas: Europos mokyklų tinklo akademija grįžta į mokyklą

Grįžti

Rudens mokymų katalogas: Europos mokyklų tinklo akademija grįžta į mokyklą
event 2021-09-13 domain European Schoolnet

Rudens mokymų katalogas: Europos mokyklų tinklo akademija grįžta į mokyklą

Europos mokyklų tinklo akademija (angl. The European Schoolnet Academy) parengė internetinių kursų rinkinį naujų mokslo metų pradžiai. Mokymai yra nemokami, atviri visiems mokytojams ir kitiems švietimo specialistams. Rugsėjo mėnesį vyks internetinis seminaras, kuriame bus pristatytos pagrindinės kursų temos.

Keturiais Europos mokyklų tinklo akademijos siūlomais kursais siekiama aprėpti platų temų spektrą, kad mokytojai įgytų gebėjimų spręsti įvairius iššūkius.

Viešojoje erdvėje vis dažniau kyla diskusijos apie naujų technologijų poveikį ir etišką jų naudojimą. Mokytojai raginami įtraukti šias temas į savo mokymo programas, kad galėtų ugdyti sąmoningumą ir formuoti kritinius ateities mąstytojus.

Kataloge galite peržiūrėti kursus ir pasirinkti tas temas, kurios jums aktualiausios. Gal domina kodavimas ir programavimas klasėje? Gal norėtumėte aptarti bandymų su gyvūnais temą ir etikos mokslo naudą? Gal Jums itin rūpi STEM švietimas? Kviečiame rinktis ir registruotis į įvairius siūlomus kursus. Mokymai vyks anglų kalba.

Peržiūrėkite ir atsisiųskite siūlomų internetinių kursų katalogą

Internetinis seminaras „Atgal į mokyklą“

Tarpusavio vertinimas yra svarbus profesinio tobulėjimo elementas. Kaip manote, kodėl? Kaip užtikrinti vertinimo objektyvumą ir aukštą kokybę? Šie klausimai bus aptariami nuotoliniame seminare „Atgal į mokyklą“! Renginyje, kuris vyks rugsėjo 23 dieną, 18 val. Lietuvos laiku, Europos mokyklų tinklo akademija aptars mokytojų, vertinančių vienas kitą, naudą. Seminaras vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia

Internetinio seminaro prisijungimo nuoroda