Tinklalapio logotipas
Grįžti

Seime vyks tarptautinė konferencija „Kartu mes kuriame ateitį“
event 2018-04-24 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Seime vyks tarptautinė konferencija „Kartu mes kuriame ateitį“

Balandžio 26 d., ketvirtadienį, 9.30–16.30 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) vyks tarptautinė konferencija „Kartu mes kuriame ateitį“. Renginyje bus aptartos svarbiausios bibliotekų plėtros kryptys.

Lietuvos bibliotekininkų draugija balandžio 23–30 d. mini Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. Pagrindinis šios savaitės renginių akcentas – tradicinė, kasmet organizuojama tarptautinė konferencija. Šiais metais Seime organizuojamame renginyje dalyvaus daugiau kaip 200 Lietuvos ir užsienio šalių bibliotekininkų.

Konferencijoje bus kalbama apie bibliotekų vaidmenį užtikrinant laisvąją informacijos ir žinių prieigą, diskutuojama apie svarbą bibliotekoms neatsilikti nuo kintančių technologijų. Į renginį pasidalyti gerąją šalių patirtimi atvyks Estijos ir Latvijos atstovai, taip pat bus pristatytos IFLA (Tarptautinės bibliotekų ir bibliotekinių organizacijų federacijos) iniciatyvos. Konferencijos dalyviai bus kviečiami diskutuoti apie įvairius bendradarbiavimo projektus, skirtingų socialinių sluoksnių integraciją skatinant mokymąsi visą gyvenimą, o fotografas Marius Jovaiša kalbės apie kiekvieno žmogaus indėlį garsinant Lietuvą.

Konferencija vyks lietuvių ir anglų kalbomis su vertimu.

Renginį bus galima tiesiogiai stebėti internetu.