Tinklalapio logotipas
Grįžti

Siūlome mokytojams nerti į ES „Programavimo savaitę“ ir atrasti idėjų pamokoms
event 2020-07-02 domain European Schoolnet label_outline Aktualijos

Siūlome mokytojams nerti į ES „Programavimo savaitę“ ir atrasti idėjų pamokoms

Europos mokyklų tinklo akademijos mokymai „Deep Dive MOOC“ prasidės rugsėjo 16 d. Šie nemokami nuotoliniai mokymai yra atviri visiems mokytojams, nebūtina turėti ankstesnės patirties.

Mokytojai, nedalyvavę „Ledlaužių“ (angl. „Icebreaker MOOC“) mokymuose, turėtų lankyti kursą nuo pat pradžių (1 modulis). Mokytojai, birželio mėnesį dalyvavę „Icebreaker MOOC“ kurse, gali prisijungti prie 2 modulio, praleidę 1 modulio įrašus.

Šis nuotolinis penkių modulių kursas mokytojams pateiks idėjų, nemokamą mokymo medžiagą ir išteklius net 29 kalbomis, padėsiančius jiems pamokose integruoti programavimą ir informatinį mąstymą, naudojant paruoštus pamokų planus. Be to, mokytojai sužinos, kas yra „Programavimo savaitė“ (angl. „Code Week“) ir kaip dalyvauti šioje iniciatyvoje, kuri praėjusiais metais sudomino net 2,7 milijono žmonių.

Po mokymų mokytojai organizuos veiklą su savo mokiniais ar kolegomis ir užregistruos ją „Programavimo savaitės“ žemėlapyje. Pranešę apie veiklą dalyviai gaus Europos Komisijos patvirtintą pažymėjimą už dalyvavimą ir įsitraukimą į kampaniją.

Registruokitės čia.

Mokymai vyks anglų kalba.