Skaitmeninė priemonė užsienio kalboms mokytis

Grįžti

Skaitmeninė priemonė užsienio kalboms mokytis
event 2022-11-17 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Skaitmeninė priemonė užsienio kalboms mokytis
Languageguide.org nuotrauka

Norintys paįvairinti tradicinį ugdymą mokytojai gali naudoti įvairias svetaines ar programėles užsienio kalbos gebėjimams lavinti. Dažniausiai siūlomos anglų kalbos skaitmeninės priemonės, tačiau vis daugiau randasi inovatyvių sprendimų ir kitoms kalboms mokyti(s).

Švietimo portale skaitmeninių mokymo priemonių sąrašas papildytas priemone „Language Guide“, padėsiančia mokytis įvairių kalbų (anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų ir kt.) žodžių. Pelės žymeklį slenkant prie objekto paveikslėlio, žodžio ar frazės, išgirstama, kaip jis ištariamas garsiai. Spustelėjus nustatymus galima pasirinkti pradedančiųjų, pažengusiųjų lygį. Pateikiamos klausymo ir kalbėjimo užduotys.

Nacionalinė švietimo agentūra skelbia informaciją apie nemokamas, mokamas ar iš dalies mokamas priemones, kurios suskirstytos pagal dalykus, klases ir kurios atitinka turinio, paskirties, technologinius reikalavimus. Šiuo metu beveik 300 skaitmeninių mokymo priemonių sąraše pateikiama daugiau nei 40 priemonių, skirtų užsienio kalbai mokyti(s).