Skaitmeninio pilietiškumo programos mokyklų bendruomenėms pristatymas

Grįžti

Skaitmeninio pilietiškumo programos mokyklų bendruomenėms pristatymas
event 2022-05-10 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Skaitmeninio pilietiškumo programos mokyklų bendruomenėms pristatymas
Pexels.com nuotrauka

Europos Taryba ir Europos Vergelando Centras (Norvegija) nuotoliniu būdu pristato skaitmeninio pilietiškumo programą. Ji aktuali mokyklų bendruomenėms.

Renginys vyks 2022 m. gegužės 11 d. nuo 15.00 iki 16.15 Lietuvos laiku. Renginio prisijungimo nuoroda: https://primetime.bluejeans.com/a2m/live-event/zzvaygvc

Renginyje bus pristatytas naujas internetinis kursas, skirtas mokyklų komandoms, norinčioms suprasti skaitmeninio pilietiškumo sąvoką ir naudoti pilietiškumo programą.

Internetinis skaitmeninio pilietiškumo ugdymo kursas – tai 15 valandų trukmės modulis, skirtas mokyklų grupėms apmokyti. Pabaigę kursą dalyviai supras, kodėl svarbu su mokiniais kalbėtis apie skaitmeninį pilietiškumą, įgis pasitikėjimo savo gebėjimais, sukurs pritaikytą skaitmeninio pilietiškumo mokymosi veiklos planą ir bus pasirengę jį įgyvendinti klasėje.

Naudodami realius pavyzdžius, trumpus vaizdo įrašus, individualias užduotis ir grupinį darbą kurso dalyviai išmoks planuoti skaitmeninio pilietiškumo mokymosi veiklas, kurios sudomintų ir įgalintų mokinius tapti aktyviais piliečiais pasaulyje.

Renginio programa