Skaitmeninių mokymo priemonių sąrašas papildytas 2 priemonėmis

Grįžti

Skaitmeninių mokymo priemonių sąrašas papildytas 2 priemonėmis
event 2021-12-16 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Skaitmeninių mokymo priemonių sąrašas papildytas 2 priemonėmis

Švietimo portale nemokamai skelbiamas skaitmeninių mokymo priemonių sąrašas, kuriame priemonės pateikiamos įvairiais formatais. Nacionalinė švietimo agentūra skelbia informaciją apie nemokamas, mokamas ar iš dalies mokamas priemones, kurios suskirstytos pagal dalykus, klases ir kurios atitinka turinio, paskirties, technologinius reikalavimus.

Šiuo metu sąrašas papildytas 2 priemonėmis:

  1. New Close Up

Tai modernus ir turiningas kursas anglų kalbos pamokoms, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas gyvenimui ir gyvenimo įgūdžiams, kad mokiniai įgytų kompetencijų, reikalingų akademiniam ir asmeniniam gyvenimui. Atnaujintos vadovėlio užduotys pateikiamos valstybinio bei tarptautinių anglų kalbos egzaminų forma.

     2. Mokymosi kampelis

Europos Sąjungos leidinių biuras pristato svetainę „Mokymosi kampelis“, kur mokiniai gali rasti jiems skirtų žaidimųkonkursųkūrybinių darbų knygelių. Šios priemonės padės geriau pažinti Europos Sąjungą. Mokytojams, norintiems padėti mokiniams sužinoti apie ES ir apie tai, kaip ji veikia, čia pateikiama visoms amžiaus grupėms skirtų mokomųjų priemonių. Priemonių galima ieškoti pagal mokinių amžiaus grupes, įvairias temas ar raktažodžius.

Nacionalinės švietimo agentūros Mokymo priemonių sklaidos skyrius